Technologies

Special and unique DPF Flush

Раніше ми вже аналізували функції DPF і найкращі додатки для його відновлення. Сьогодні ж ми акцентуємо увагу на ситуації, коли відновлення та очищення вже не є настільки ефективним.

Можливо, Ви вже тестували наш In & Out, розганяли автомобіль до високих показників спідометра, але досі не зник сигнал DPF.

Коли це трапляється, Ви можете почати думати про цілковиту заміну DPF. Проте, таке рішення відбере у Вас непомірно багато часу та коштів. Саме тому, ми пропонуємо тісно попрацювати із автомобілем, та використати DPF Flush.

Додатки Xenum Україна

DPF Flush.

DPF Flush розроблений Xenum є приладом двокрокового очищення системи від усієї сажі та золи.

  • DPF Flush Крок 1: Рідина, що буде розпилюватись приладом по DPF починає взаємодіяти та розчиняти сажу та карбонові залишки у фільтрі твердих часток.
    • Спочатку увімкніть двигун та розігрівайте його протягом декількох хвилин, а потім вимкніть. Потім вставте насадку приладу у DPF і розпиліть продукт у фільтр. Почекайте декілька хвилин, після чого знову запустіть двигун і дозвольте йому пропрацювати декілька хвилин на 3.000 оборотах на хвилину.
  • DPF Flush Крок 2: Очищувач здатний навіть витягнути грязюку та бруд із системи.
    • Розпиліть вміст рідини №2 у DPF. Після чого, утримуйте двигун на 2.000 – 2.500 оборотах на хвилину аж доки не буде використано весь продукт. Тепер ви можете протестувати автомобіль протягом наступних 20 хвилин на високих оборотах (близько 3.000), щоб посприяти ефективному очищенню.

Ми рекомендуємо використовувати одну із наших присадок відразу після обробки системи DPF Flush. Додаток очистить всі інші частини паливної системи від бруду. 

Коли слід використовувати DPF Flush?

DPF Flush повинен бути останньою надією. За звичайних умов, DPF повинен очищуватись автоматично і без стороннього втручання.

Якщо ж цей процес почав давати збій, спробуйте одну із присадок Xenum  для вирішення проблеми.

У випадку, якщо це не призведе до результатів яких Ви очікуєте, і залишається лише думка про заміну DPF, найкращим і найрозумнішим рішенням буде спробувати наш оригінальний продукт Xenum DPF Flush.

Приклад використання DPF Flush від наших партнерів
Автоленд СТО г. Винница:

Очистка DPF Ford Transit 

Нагадуємо, також, що компанія Xenum Україна має змогу допомогти Вам із приміненням продукту на нашому автосервісі або ж Ви можете звернутись до одного із наших регіональних партнерів

На останок, якщо Вам ця стаття здалась у пригоді – поділіться нею і не забудьте підписатись для отримання щотижневих новин від нас і про наші продукти.

До зустрічі!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *