Технологии

Лучшая DPF присадка для вашего автомобиля

В нашій останній статті ми розказували про DPF та процес його відновлення, а також про те, що відновлення теоретично повинно відбуватись автоматично.

На жаль, на практиці бувають потрібні особливі додаткові додатки для відновлення DPF.

Різноманіття DPF присадок від Xenum

Ви можете познайомитися з набором наших присадок для дизельного очищення на сайті, а також ми зробили порівняння різних за складом сполук і їх переваг при викристанні для очищення DPF: :

ПродуктыОчищення інжекторівОчищення насосівОчищення DPFОчищення турбіниЗахисті властивості
Ultimax Diesel■■■■□■■■□□■□□□□□□□□■■■□□
DPF Pro□□□□□□□□□□■■■□□■■■□□□□□□□
Full Detox■■■■□■■■□□■■■□□■■■□□■■■□□
In & Out■■■■■■■■■□■■■■■■■■■■■■■■□

Як ви бачите, є три рівні складності для виявлення ефективності DPF. І в кожної сполуки є свої характерні можливості. Наприклад,
Ultimax Diesel надає початкове, базове очищення, а от DPF Pro да Full Detox пропонують значно більші результати із значними втратами. І накінець In & Out перебуває на зовсім іншому рівні в порівнянні із усіма іншими.

Ця різниця в ефективності є результатом активних сполук які присутні в кожній присадці, як Ви вже здогадались.

Застосовуючи нашу технологію Nexgen™, що заснована на використанні оксиду церію (cerium-oxide), такі продукти як
 DPF Pro и Full Detox можуть значно пришвидшити процес відновлення дизельного фільтру твердих часток. Обидві додатки чудово справляться із забитим DPF використовуючи всього лише 350 мл. продукту.

З іншої сторони, Ultimax із фероценовою (ferrocene) основою не лише допомагає із глибоким очищенням, а також є значно стабільнішим у використанні, аніж всі інші сполуки.

ВНИМАНИЕ!

Якщо у Вас вантажівка і Ви роздумуєте чи Варто використовувати DPF присадку, памятайте, що додатки такі як Ultimax Diesel (на сполуках заліза) не є рекомендованими для Вашого автомобіль. У важких комерційних автомобілях встановлені так звані Continuously Regenerating Trap як частина DPF і вони зменшують результативність таких присадок.

Будьте обережні із використання присадок із вмістом фероцену у Вашій вантажівці.

Поєднуємо якість із потрібною кількістю

Додатки без вмісту фероцену (Ferrocene) не є унікальним продуктом Xenum. Інші компанії також мають продукти із вмістом церію(cerium) та платини (platinum). Наша перевага в тому, що через велику кількість досліджень і багаторічну практику ми знайшли найкраще поєднання якісних інградієнтів у правильних пропорціях.

Для тих, кому ж цікаво отримати найкраще для свого металевого друга ми пропонуємо Xenum In & Out , який залишає позаду будь якого конкурента на ринку!

Ця найкраща присадка для DPF з технологією Nexgen™. Каністра присладки місткістю 1.5 літрів додається напряму в напів-повний дизельний паливний бак, прозводячи до швидкого та ефективного очищення DPF.

На додаток до цього, In & Out також корисно впливає на інші частини двигуна і вихлопної системи надаючи найкращий захист проти корозій та окислення.

Як правильно обрати DPF присадку?

Все залежить від Ваших потреб:

  • Якщо ви хочете покращити роботу DPF чи появився попереджувальний сигнал DPF, в такому разі можете відразу спробувати наш Ultimax Diesel  для срочного результата.
  • Если у вас проблемы с DPF случались раньше, в таком случае обратите внимание на DPF Pro.
  • Якщо ваш автомобіль страждає власне від поганої роботи DPF і Вы хотели бы провести полную очистку, Full Detox  будет лучшим решением для глубокой очистки DPF.
  • Якщо ви не любите лишние эксперименты, In & Out Вас не розчарує, найкраща DPF присадка. Безсумнівно.

Проте, приймайте рішення після ознайомлення з деталями та робіть свідомий вибір. Так Ви оминете небажаних витрат і отримаєте результат, що Вас не розчарує.

Если Вы не уверены, какую присадку выбрать – обратитесь к нам или нашим представителям, мы будем рады помочь.

Якщо Вам була корисна ця стаття – поділіться нею, а також, можете підписатись на наш блог і ми присилатимемо Вам найактуальніші новини!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *