Представлено 13 товаров

Многофункциональная топливная добавка дизель/бензин XENUM ECO FUEL 250 мл (3482250)

210 грн
Артикул: 3482250
Вес 0.250 кг
Габариты 10×10×20 см
Объем

Тип товара

, , , ,

Назначение Продукты с определенным назначением

, , , , , , , , , , ,

Свойства

, , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Консистенция

Бренд

Страна производства

Гарантия

Очиститель системы впрыска бензина XENUM X-FLUSH PETROL 5 л (3154005)

3 996 грн
Артикул: 3154005

Универсальная топливная присадка XENUM FULL DETOX PRO 1 л (3574001)

1 109 грн
Артикул: 3574001

Двигатель / рушій внутрішнього згоряння — різновид теплового двигуна, в якому паливна суміш згорає безпосередньо в робочій камері (всередині) двигуна. Продукти згоряння утворюють робоче тіло. Такий двигун є первинним, хімічним, і перетворює енергію згоряння палива на механічну роботу. Існує велика кількість різноманітних двигунів з внутрішнім згорянням, що відрізняються призначенням, способом віддачі потужності та іншими параметрами.

Потужні та легкі, двигуни внутрішнього згоряння дозволили створити не існувавші до цього види транспорту (автомобіль, мотоцикл, гвинтовий і реактивний літаки, вертоліт, ракету, космічний корабель, газотурбохід, судно на повітряній подушці), поліпшити економічність та екологічність  корабельних силових установок і локомотивів. Моторизація призвела до прискорення темпу життя людей, виникнення цілої автомобільної культури (США); у військовій справі дозволила розробити надзвичайно руйнівні машини смерті (танк, винищувач, бомбардувальник, ракети зі звичайною та ядерною боєголовкою, підводний човен с торпедами та інші).

Альтернативне сімейство двигунів зовнішнього згоряння має роздільне паливо та робоче тіло, що зумовлює необхідність порівняно повільної передачі тепла згоряння від продуктів згоряння робочому тілу — тому їхня питома потужність значно нижча. Поряд з двигунами зовнішнього згоряння, двигуни внутрішнього згоряння широко використовуються для вироблення електроенергії, використовуваної електродвигунами та іншими споживачами.

——-

Купить профессиональные продукты для обслуживания и СТО от XENUM можно онлайн оптом и в розницу на сайте xenum.ua у официального представителя XENUM в Украине – компании DanAuto и наших партнеров по всей стране (Винница, Луцк, Днепр, Донецк, Житомир, Ужгород, Запорожье , Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Луганск, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы )

Найти дистрибьютора в регионе

Стать партнером

==

ОЛИВА, ПРИЛОЖЕНИЯ И СРЕДСТВА ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГИИ ДЛЯ АВТОМОБИЛЕЙ