Технологии

Масла с наночастицами. Часть 3. Додатки на основе графита.

Ми вже розказали Вам про два із чотирьох найпопулярніших компонентів в оливах: MoS2 (Молибден) да Teflon (Тефлон). У цій статті ми обговоримо переваги та особливості ще одного представника, а саме – графіту та його використання в оливах та присадках Xenum.

Переваги

Цей напівметал із кристалічною будовою є найбільш стійкою формою вуглецю (С) який можна зустріти  у природі. Графіт використовується у багатьох галузях промисловості, завдяки поєднанню металевих та неметалевих властивостей. Графіт може виступати провідником як тепла, так і струму, а також має високі мастильні властивості. Крім цього, він є дуже стійким до підвищених температур.
Вместе с молибденом, графит чаще всего используется благодаря его смазочным свойствам, поэтому легко сравнить эти два компонента. Тем не менее, каждый имеет свои особенности.

Графит, Молибден или Тефлон: что лучше?

У статті  “Graphite, Molybdenum Disulphide and/or PTFE?”, Индустриальная Lubrication and Tribology  1963 сравнивали эти три материала. Конечно, современные испытания могут давать более точные результаты, но даже этот тест может показать очевидные вещи.

Результати можна побачити на цих графіках:

Як Ви можете бачити, графіт показує стабільну поведінку під час збільшення потужності, навантаження на двигун та зміни температури. Дивлячись на графіки, ми бачимо, що MoS2 (Молібден) завжди знаходиться в нижній частині графіків, тому попередній висновок може бути, що MoS2(Моліден) дозволяє отримати кращі результати.

Однако мы должны просмотреть результаты с другой стороны. Мы уже знаем, как и зачем работает моторное масло. Температура поршней в двигателе может достигать больше 600ºC, и они обычно работают в режиме от 0 до 30 м/с. На високій швидкості MoS2 (Молібден) починає втрачати властивості набагато швидше, ніж графіт, який показує стабільніші результати.

Вот почему, в зависимости от требований к двигателю, один компонент может быть лучше другого.

Оливи на основі Графіту від Xenum

У статті про молібден ми зазначили, що використовуємо оливи в комбінації з графітом у Super G да MG Gear. Це допомагає використати властивості обох матеріалів для створення найкращих присадок для моторної оливи.

Проте, коли ми створювали наші продукти, у нас було інше уявлення про те, як використовувати графіт.

Наша лінія олив преміум класу GP (Графітні Оливи) складається з високотехнологічних базових масел та із наночастинок вуглецю діаметром 1 мкм, які змішані в ідеальних пропорціях. Вони дозволяють заощаджувати паливо (від 3 до 5%) та збільшити потужність двигуна (від 2 до 5%) завдяки зменшенню тертя. Вони також значно зменшують шуми.

Оставайтесь на связи!

А також, Ви можете залишити нам Ваші контакти і отримувати щотижня корисну інформацію щодо наших продуктів. Наступного тижня ми говоритиму про нашу найкращу розробку, а саме: додатки із керамічними наночастками. Не пропустіть!

Источники: AGAVladivostok
Источники: AGAVladivostok
Источники: Piotr Tester

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *