Технологии

Что нужно знать о приложениях для восстановления DPF

Будь хто, із сучасною дизельною машиною, фургоном чи вантажівкою знає, що таке дизельний фільтр твердих частин. І, швидше за все, ви також страждаєте через нього. Фільтр DPF є складовою вашого автомобіля, який вловлює частинки дизельного палива та сажу із вихлопних газів та усуває їх вплив на роботу автомобіля. Також, Вам напевне відомо, що DPF фільтр залишається чистим тривалий час завдяки процесу регенерації (відновлення) що відбувається на високих температурах.

Источник: Automate Training

Теоретично, DPF здатний коректно функціонувати досить тривалий час завдяки своїй здатності до регенерації, що відома як спонтанне відновлення.

Щоб це відбувалося, потрібні високі температури (більше 600 ºC), оскільки такі умови сприяють правильному вигорянню та видаленню сажі та твердих частинок. Ваш автомобіль здатний перебувати у цих умовах, тільки під час руху на високій швидкості. Частіше таке відбувається на автомагістралях, автострадах та автобанах і рідше в міському режимі роботи.

На практиці, реальність також вносить свої корективи: корки і короткі поїздки по місту зменшують ефективність процесу регенерації-очищення і як наслідок негативно впливають на роботу DPF.

Реальний світ часто вимагає від автомобіля більше ніж передбачали інженери під час проектування DPF. Часте зниження високотемпературного ходу порушує роботу системи і призводить до появи небажаного ДБФ-сигналу.

Увімкнувся знак DPF: що мені потрібно робити?

Цілком ймовірно, вашою першою думку буде поїхати у сервіс, проте, завжди рекомендується, поставити собі наступні питання:

  • Я часто подорожую на короткі відстані?
  • Я часто їзджу на низькій швидкості?
  • Це перший раз, коли з’явився сигнал DPF?
  • Який пробіг мого автомобіля? Низький?

Якщо на три і більше питання ви можете відповісти «Так», тоді Ви здатні вирішити цю проблему без залучення механіків та значних витрат. Все, що Вам необхідно, це якісна присадка, що прискорюватиме коректне відновлення DPF.

Сигнал DPF: Без паніки | Xenum Украина

Використання додатки-каталізатора для очищення DPF

Найпростіший шлях досягти покращеного відновлення – це добавлення каталізатора(додатки, що прискорює хімічну реакцію) в паливо. Такий тип каталізатора називається додатковим паливним каталізаторомFuel Borne Catalyst (FBC). Такі каталізатори мають у своїй структурі один із наступних компонентів:

  • Металеві сполуки: Вугільні додатки на основі окису металів, що залишаються в процесі згоряння в двигуні та потрапляють згодом у вихлопну систему.
  • Органо-Металеві сполуки або ж органічні солі: згоряння у двигуні активізує ці сполуки для отримання оксидів / сульфатів металів у вихлопному газі.

Майже всі подібні каталізатори є металевими сполуками, найвідомішими з яких є фероцен – ferrocene (оксид заліза),церій – cerium (оксид церію) та платина – platinum (Каталізатор Адамса).

Головна перевага таких каталізаторів у тому, що вони спалюють сажові залишки при менш високих температурах.

Також, слід відмітити, що кожен із різновидів має свої певні корисні властивості та характеристики.

Фероцен ferrocene (оксид заліза), є найбільш популярним елементом подібних присадок-каталізаторів для очищення DPF: проте, cerium (оксид церію) і сполуки на його основі мають вдвічі сильніші каталітичні (пришвидшувальні) властивості аніж аналогічні оксиди заліза. У результаті цього відбувається швидше і грунтовніше очищення.

Також, cerium oxide (оксид церію) створює значно менше порохових залишків і тому реакція є безпечнішою для всіх інших деталей автомобіля.

Церіум оксид у 3D. Джерело: Wikipedia

Додатки Xenum для очищення DPF

Після цих всіх описів деталей процесу та особливостей кожної із сполук, Ви мабуть будете запитувати, що було обрано для присадок Xenum.

Це ми розкажемо і опишемо у наступній статті, але ось тут Ви можете отримати підказку: NexGen™

 

На останок, не забудьте підписатись на нашу розсилку, щоб отримувати щотижневі новини та інформацію, коли буде готова наступна стаття про наші продукти. І також, всі підписники отримають доступ до унікальних знижок та професійних підказок, щодо Вашого автомобіля.

Будемо на звязку!

Если нужна консультация или совет по Вашему Автомобилю – обращайтесь к специалистам Xenum Украина.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *