Технології

Найкраща DPF присадка для Вашого автомобіля

Найкраща DPF присадка для Вашого автомобіля 1 | Сила технологій для Вашого Авто

В нашій останній статті ми розказували про DPF та процес його відновлення, а також про те, що відновлення теоретично повинно відбуватись автоматично.

На жаль, на практиці бувають потрібні особливі додаткові додатки для відновлення DPF.

Різноманіття DPF присадок від Xenum

Ви можете познайомитися з набором наших присадок для дизельного очищення на сайті, а також ми зробили порівняння різних за складом сполук і їх переваг при викристанні для очищення DPF: :

ПродуктиОчищення інжекторівОчищення насосівОчищення DPFОчищення турбіниЗахисті властивості
Ultimax Diesel■■■■□■■■□□■□□□□□□□□■■■□□
DPF Pro□□□□□□□□□□■■■□□■■■□□□□□□□
Full Detox■■■■□■■■□□■■■□□■■■□□■■■□□
In & Out■■■■■■■■■□■■■■■■■■■■■■■■□

Як ви бачите, є три рівні складності для виявлення ефективності DPF. І в кожної сполуки є свої характерні можливості. Наприклад,
Ultimax Diesel надає початкове, базове очищення, а от DPF Pro та Full Detox пропонують значно більші результати із значними втратами. І накінець In & Out перебуває на зовсім іншому рівні в порівнянні із усіма іншими.

Ця різниця в ефективності є результатом активних сполук які присутні в кожній присадці, як Ви вже здогадались.

Застосовуючи нашу технологію Nexgen™, що заснована на використанні оксиду церію (cerium-oxide), такі продукти як
 DPF Pro і Full Detox можуть значно пришвидшити процес відновлення дизельного фільтру твердих часток. Обидві додатки чудово справляться із забитим DPF використовуючи всього лише 350 мл. продукту.

З іншої сторони, Ultimax із фероценовою (ferrocene) основою не лише допомагає із глибоким очищенням, а також є значно стабільнішим у використанні, аніж всі інші сполуки.

УВАГА!

Якщо у Вас вантажівка і Ви роздумуєте чи Варто використовувати DPF присадку, памятайте, що додатки такі як Ultimax Diesel (на сполуках заліза) не є рекомендованими для Вашого автомобіль. У важких комерційних автомобілях встановлені так звані Continuously Regenerating Trap як частина DPF і вони зменшують результативність таких присадок.

Найкраща DPF присадка для Вашого автомобіля 2 | Сила технологій для Вашого Авто
Будьте обережні із використання присадок із вмістом фероцену у Вашій вантажівці.

Поєднуємо якість із потрібною кількістю

Додатки без вмісту фероцену (Ferrocene) не є унікальним продуктом Xenum. Інші компанії також мають продукти із вмістом церію(cerium) та платини (platinum). Наша перевага в тому, що через велику кількість досліджень і багаторічну практику ми знайшли найкраще поєднання якісних інградієнтів у правильних пропорціях.

Для тих, кому ж цікаво отримати найкраще для свого металевого друга ми пропонуємо Xenum In & Out , який залишає позаду будь якого конкурента на ринку!

Ця найкраща присадка для DPF з технологією Nexgen™. Каністра присладки місткістю 1.5 літрів додається напряму в напів-повний дизельний паливний бак, прозводячи до швидкого та ефективного очищення DPF.

На додаток до цього, In & Out також корисно впливає на інші частини двигуна і вихлопної системи надаючи найкращий захист проти корозій та окислення.

Як правильно обрати DPF присадку?

Все залежить від Ваших потреб:

  • Якщо ви хочете покращити роботу DPF чи появився попереджувальний сигнал DPF, в такому разі можете відразу спробувати наш Ultimax Diesel  для негайного результату.
  • Якщо у вас проблеми із DPF траплялись раніше, в такому випадку зверніть увагу на DPF Pro.
  • Якщо ваш автомобіль страждає власне від поганої роботи DPF і Ви хотіли б провести повне очищення, Full Detox  буде найкращим рішенням для глибокого очищення DPF.
  • Якщо ви не любите зайві експерименти, In & Out Вас не розчарує, найкраща DPF присадка. Безсумнівно.

Проте, приймайте рішення після ознайомлення з деталями та робіть свідомий вибір. Так Ви оминете небажаних витрат і отримаєте результат, що Вас не розчарує.

Якщо Ви не впевнені, яку присадку обрати – зверніться до нас або наших представників, ми будемо раді допомогти.

Якщо Вам була корисна ця стаття – поділіться нею, а також, можете підписатись на наш блог і ми присилатимемо Вам найактуальніші новини!

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *