Car workshop "TRANSIT"

Сьогодні на українському ринку дуже розвинена торговельна мережа, яка пропонує обслуговування не лише пересічним автолюбителям, а й оптовим покупцям. Успішно працюючи багато років на українському ринку, наш магазин, спираючись на накопичений досвід у торгівлі запчастин для автомобілів іноземного виробництва, швидко та ефективно забезпечує споживачів необхідною продукцією в нашому регіоні.

Магазин “Транзит”, розташований у місті Мукачевому, Закарпатської області та заснований у 2000 році. Ми займаємося роздрібним та дрібнооптовим продажем автозапчастин та агрегатів для автомобілів вироблених у Німеччині, Італії, Франції, Словаччині, Японії, Кореї.
Якщо Ви представник дрібнооптової компанії або станції тех. обслуговування, то спеціально для Вас ми надаємо гнучку систему знижок.
В результаті ретельної роботи з Вами протягом багатьох років був сформований той склад запасний частин, який дає можливість задовольнити запити як рядових власників автомобілів, так і станцій технічного обслуговування (СТО), що спеціалізуються на їх обслуговуванні.
Швидка доставка рідкісних автозапчастин (1-2 дні), що дозволяє скоротити терміни простою Вашого автомобіля, є однією з основних наших переваг.
Колектив нашої організації – це висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи на ринку запчастин для іномарок. Вони допоможуть Вам підібрати необхідну марку деталі, дадуть пораду щодо ціни, якості деталей того чи іншого виробника, а також підкажуть де найзручніше обслуговувати ту чи іншу модель автомобіля.
На підставі відгуків про якість деталей, що поставляються нами, ведеться постійна робота з відбору тих марок і брендів запчастин, які зарекомендували себе гідним чином на автомобільному ринку.
Низькі ціни на запчастини, в тому числі й оригінальні гнучка система знижок.
Робота з регіонами дозволяє нам розширити асортимент деталей, що поставляються, а також сприяє вивченню попиту на марки деталей, які з’явилися на українському ринку зовсім недавно.
Запчастини, придбані в нашому магазині, можна тут-таки встановити на партнерському сервісному центрі “Транзит”, який розташований на прилеглій території. Тут також можна провести діагностику стану автомобіля і отримати кваліфіковану консультацію фахівців.
Для клієнтів, які бажають встановити куплену запчастину самостійно, ми пропонуємо звернутися до нашого магазину *Механік*, в якому представлений весь спектр інструменту для автомайстра, від наборів ключів та знімачів, до зварювального та діагностичного обладнання.
Шановні клієнти! Якщо у Вас виникли питання, без вагань зв’яжіться з одним з наших фахівців і Вам обов’язково допоможуть вирішити вашу проблему в найкоротші терміни.

——-

Buy professional products for maintenance and service stations from XENUM you can buy online in bulk and retail on the website xenum.ua from an official representative XENUM in Ukraine - companies DanAuto and our partners throughout the country (Vinnitsa, Lutsk, Dnipro, Donetsk, Zhytomyr, Uzhhorod, Zaporizhzhia , Ivano-Frankivsk, Kyiv, Kirovohrad, Luhansk, Lviv, Mykolaiv, Odesa, Poltava, Rivne, Sumy, Ternopil, Kharkiv, Kherson, Khmelnytskyi, Cherkasy, Chernihiv, Chernivtsi )

Find a distributor in the region

Become a partner

==

OILS, ADDITIVES AND TOOLS FOR THE XENUM HUNDRED – TECHNOLOGIES FOR CARS

Автомайстерня “ТРАНЗИТ”
Крилова, 70В
Мукачево, 89600
Ukraine