Автомастерская "ТРАНЗИТ"

Сьогодні на українському ринку дуже розвинена торговельна мережа, яка пропонує обслуговування не лише пересічним автолюбителям, а й оптовим покупцям. Успішно працюючи багато років на українському ринку, наш магазин, спираючись на накопичений досвід у торгівлі запчастин для автомобілів іноземного виробництва, швидко та ефективно забезпечує споживачів необхідною продукцією в нашому регіоні.

Магазин "Транзит", расположенный в городе Мукачево, Закарпатской области и основанный в 2000 году. Мы занимаемся розничной и мелкооптовой продажей автозапчастей и агрегатов для автомобилей производимых в Германии, Италии, Франции, Словакии, Японии, Корее.
Якщо Ви представник дрібнооптової компанії або станції тех. обслуговування, то спеціально для Вас ми надаємо гнучку систему знижок.
В результаті ретельної роботи з Вами протягом багатьох років був сформований той склад запасний частин, який дає можливість задовольнити запити як рядових власників автомобілів, так і станцій технічного обслуговування (СТО), що спеціалізуються на їх обслуговуванні.
Швидка доставка рідкісних автозапчастин (1-2 дні), що дозволяє скоротити терміни простою Вашого автомобіля, є однією з основних наших переваг.
Колектив нашої організації – це висококваліфіковані спеціалісти з багаторічним досвідом роботи на ринку запчастин для іномарок. Вони допоможуть Вам підібрати необхідну марку деталі, дадуть пораду щодо ціни, якості деталей того чи іншого виробника, а також підкажуть де найзручніше обслуговувати ту чи іншу модель автомобіля.
На підставі відгуків про якість деталей, що поставляються нами, ведеться постійна робота з відбору тих марок і брендів запчастин, які зарекомендували себе гідним чином на автомобільному ринку.
Низькі ціни на запчастини, в тому числі й оригінальні гнучка система знижок.
Робота з регіонами дозволяє нам розширити асортимент деталей, що поставляються, а також сприяє вивченню попиту на марки деталей, які з’явилися на українському ринку зовсім недавно.
Запчастини, придбані в нашому магазині, можна тут-таки встановити на партнерському сервісному центрі “Транзит”, який розташований на прилеглій території. Тут також можна провести діагностику стану автомобіля і отримати кваліфіковану консультацію фахівців.
Для клієнтів, які бажають встановити куплену запчастину самостійно, ми пропонуємо звернутися до нашого магазину *Механік*, в якому представлений весь спектр інструменту для автомайстра, від наборів ключів та знімачів, до зварювального та діагностичного обладнання.
Шановні клієнти! Якщо у Вас виникли питання, без вагань зв’яжіться з одним з наших фахівців і Вам обов’язково допоможуть вирішити вашу проблему в найкоротші терміни.

——-

Купить профессиональные продукты для обслуживания и СТО от XENUM можно онлайн оптом и в розницу на сайте xenum.ua у официального представителя XENUM в Украине – компании DanAuto и наших партнеров по всей стране (Винница, Луцк, Днепр, Донецк, Житомир, Ужгород, Запорожье , Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Луганск, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы )

Найти дистрибьютора в регионе

Стать партнером

==

ОЛИВА, додатки И СРЕДСТВА ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГИИ ДЛЯ АВТОМОБИЛЕЙ

Автомайстерня “ТРАНЗИТ”
Крилова, 70В
Мукачево, 89600
Украина