Showing all 6 results

Очисники для авто – автохімія для щоденного догляду

Першочерговим питанням утримання транспортного засобу є ретельний догляд. Впоратися з цим завданням допоможуть спеціальні пристрої, створені для якісного чищення авто. Очисники містять у своєму складі хімічні речовини, що забезпечують швидке та безпечне очищення деталей двигуна та різних поверхонь автомобіля.

Очисник для авто не може бути універсальним, адже він застосовується з урахуванням типу поверхні, природи забруднення та інших факторів. Так, існують очищувачі для:

  • стекол;
  • салону авто;
  • двигуна та інших вузлів;
  • кузова авто тощо.

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент очисників з різними особливостями та складом. Щаденні засоби підійдуть для регулярного миття двигуна та інших деталей, а активніші – для видалення сильних забруднень. Про особливості експлуатації того чи іншого засобу зазначено в інструкції із застосування від виробника.

За формою випуску очищувачі для авто бувають у вигляді аерозолів, спреїв, рідин та піни. Всі вони мають абсолютну безпеку по відношенню до металу, пластику, гуми, пофарбованих та інших поверхонь, тому що містять спеціальну формулу у своєму складі.

Очищувачі у вигляді аерозолів – це засоби у балончиках під тиском, а спреї – розпилювачі з ручним накачуванням. Це зручні у застосуванні засоби, які мають середню та високу ефективність. Піна міститься в балонах з піноутворювачем і вважається найактивнішим очисником, оскільки її можна дозовано наносити на поверхні, уникаючи непотрібних ділянок. Рідкі очищувачі для авто використовуються для професійного миття.

 

——-

Buy professional products for maintenance and service stations from XENUM you can buy online in bulk and retail on the website xenum.ua from an official representative XENUM in Ukraine - companies DanAuto and our partners throughout the country (Vinnitsa, Lutsk, Dnipro, Donetsk, Zhytomyr, Uzhhorod, Zaporizhzhia , Ivano-Frankivsk, Kyiv, Kirovohrad, Luhansk, Lviv, Mykolaiv, Odesa, Poltava, Rivne, Sumy, Ternopil, Kharkiv, Kherson, Khmelnytskyi, Cherkasy, Chernihiv, Chernivtsi )

Find a distributor in the region

Become a partner

==

OILS, ADDITIVES AND TOOLS FOR THE XENUM HUNDRED – TECHNOLOGIES FOR CARS