Технології

Оливи із наночастинками. Частина 3: Додатки на основі графіту

Ми вже розказали Вам про два із чотирьох найпопулярніших компонентів в оливах: MoS2 (Молібден) та Teflon (Тефлон). У цій статті ми обговоримо переваги та особливості ще одного представника, а саме – графіту та його використання в оливах та присадках Xenum.

Переваги

Цей напівметал із кристалічною будовою є найбільш стійкою формою вуглецю (С) який можна зустріти  у природі. Графіт використовується у багатьох галузях промисловості, завдяки поєднанню металевих та неметалевих властивостей. Графіт може виступати провідником як тепла, так і струму, а також має високі мастильні властивості. Крім цього, він є дуже стійким до підвищених температур.
Разом із молібденом,  графіт  найчастіше використовується завдяки його змащувальним властивостям, тому легко порівняти ці два компоненти. Проте, кожен має і свої особливості.

Графіт, Молібден чи Тефлон: що краще?

У статті  “Graphite, Molybdenum Disulphide and/or P.T.F.E.?”, Industrial Lubrication and Tribology  1963 року порівнювали ці три матеріали. Звичайно, сучасні випробування можуть давати більш точні результати, але навіть цей тест може показати очевидні речі.

Результати можна побачити на цих графіках:

Як Ви можете бачити, графіт показує стабільну поведінку під час збільшення потужності, навантаження на двигун та зміни температури. Дивлячись на графіки, ми бачимо, що MoS2 (Молібден) завжди знаходиться в нижній частині графіків, тому попередній висновок може бути, що MoS2(Моліден) дозволяє отримати кращі результати.

Однак, ми повинні переглянути результати із іншої сторони. Ми вже знаємо, як і для чого працює моторна олива. Температура поршнів в двигуні може досягати більше 600ºC, і вони зазвичай працюють в режимі від 0 до 30 м/с. На високій швидкості MoS2 (Молібден) починає втрачати властивості набагато швидше, ніж графіт, який показує стабільніші результати.

Ось чому, в залежності від вимог до двигуна, один компонент може бути кращим за інший.

Оливи на основі Графіту від Xenum

У статті про молібден ми зазначили, що використовуємо оливи в комбінації з графітом у Super G та MG Gear. Це допомагає використати властивості обох матеріалів для створення найкращих присадок для моторної оливи.

Проте, коли ми створювали наші продукти, у нас було інше уявлення про те, як використовувати графіт.

Наша лінія олив преміум класу GP (Графітні Оливи) складається з високотехнологічних базових масел та із наночастинок вуглецю діаметром 1 мкм, які змішані в ідеальних пропорціях. Вони дозволяють заощаджувати паливо (від 3 до 5%) та збільшити потужність двигуна (від 2 до 5%) завдяки зменшенню тертя. Вони також значно зменшують шуми.

Залишайтесь на зв’язку!

А також, Ви можете залишити нам Ваші контакти і отримувати щотижня корисну інформацію щодо наших продуктів. Наступного тижня ми говоритиму про нашу найкращу розробку, а саме: додатки із керамічними наночастками. Не пропустіть!

Джерела: AGAVladivostok
Джерела: AGAVladivostok
Джерела: Piotr Tester

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *