Технології

Бензинове паливо. Частина 1: Очищення форсунки

Бензинове паливо. Частина 1 Очищення форсунки. Cleaning Kit | Xenum Україна

Хтось може сказати, що автомобіль був створений щоб залишатись грязним. Мастило, поршні, система вихлопу, тормозна коробка – усе забруднюється та все ж продовжує показувати приблизно одинакову роботу. Проте, є одна частина мотору, яка значно страждає від забруднень і втрачає свою ефективність без належного догляду, а саме – форсунки.

Забруднені форсунки можуть викликати низку проблем і призвести до сильних втрат продуктивності. Давайте із Вами розглянемо такі випадки і як ми можемо вберегти від них свій автомобіль.

Як визначити чи форсунки критично забруднені?

Після деякого часу використання, форсунки починають накописувати залишки згоряння палива у двигуні. Бензин та дизельне паливо, обоє створені із нафти, що не є “найчистішою” у світі сполукою і їх згоряння завжди супроводжується значними викидами, та осадом.

Якщо ці залишки накопичуються, то двигун починає менш ефективно спалювати паливо і може навіть мати складнощі із транспортуванням палива.

Ось найпоширеніші із симптомів що форсунки автомобіля засмічені:

  • Велика кількість викидів, що можна помітити після результатів тех.огляду.
  • Знижена продуктивність двигуна при більшому обігу палива.
  • Проблеми із запалюванням. Це можуть бути і постукування і дивні звуки при старті двигуна.
  • Різкість і непередбачуваність у роботі автомобіля

Шляхи очищення форсунок

Ми розглянемо три найвідоміші варіанти очищення:

  1. Розбирання форсунки і очищення ультразвуком
  2. Розбирання деяких частин форсунки та очищення стиснутим повітрям
  3. Очищення форсунки за допомогою присадок

Методи які потребують розбирання форсунки, не можуть бути виконані без втручання спеціаліста. Не лише тому, що потребують певних знань, але і тому, що для них необхідне професійне обладнання.

Звісно, є певні інструменти для аматорів, проте, вони можуть бути вимогливими і незручними для більшості водіїв. А також, є ризик пошкоджень.

Професійне очищення форсунок без зусиль

Якщо Ви б хотіли доглянути свій автомобіль але не хочете забруднюватись – ми пропонуємо Вам: Ultimax Petrol.

Достатньо однієї порції  Ultimax Petrol перед заправкою паливом. Потім проїдьте приблизно 30 кілометрів на високих швидкостях. І все…Відразу побачите результат.

Якщо ж у Вас після цього залишиться бажання комплексно і передчасно доглядати за форсунками двигуна – ми пропонуємо Вам наступні рішення:

  1. Наш Complex Petrol при використанні двічі на рік дозволяє вберегти від будь яких несправностей. Найкраще для підтримки роботи двигуна у тонусі.
  2. Якщо ж у Ваш автомобіль часто перебуває під нагрузками, або ж у Вас постійні проблеми саме із форсунками через (неякісне виробництво деталей, низькосортне паливо…або що) тоді ми рекомендуємо наш  Petrol Multi Conditioner.

Ми розкажемо ще більше про ці та інші продукти у нашій наступній статті. Залишайтесь на звязку. Підписуйтесь на наші соц. мережі щоб отримувати корисну інформацію та акції.

До наступної зустрічі!

Джерела: George Peneff

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *