Моторні Оливи з Естерами
Естерові Оливи | Xenum Ukraine

Моторні Оливи з Естерами

Естерові оливи – це сполуки які почали створювати синтетично для отримання найкращих характеристик. У їх складі зазвичай використовуються 3 види базових масел:

  • HYDRO CRACKED BASE (HC)Гідрокрекінгова база: Не є цілком синтетичним продуктом, так як більшою мірою це мінеральна олива, яка пройшла через певну обробку, щоб отримати бажані властивості синтетичних олив. Такі оливи мають високий коефіцієнт змащення, а також мають хорошу волатильність.
  • POLY ALPHA OLEFINS (PAO)ПоліАльфаОлефіни: Найвідоміший та найпопулярніший інгредієнт в синтетичних та напівсинтетичних оливах. Вони мають чудовий опір високим температурам, проте, невисокий рівень волатильності.
  • ESTER OILSЕСТЕРИ: Їх використовують для змащування вже близько 60 років. А також, вони є найулюбленішою базовою оливою для багатьох специфічних продуктів через легкість у роботі із ними. Вони з легкістю справляються із стандартними завданнями і забезпечують найкращу роботу продуктів.

У автомобільних цілях перші синтетичні моторні оливи почали створювати на основі естерів і ці продукти були досить успішними.

ОсноваVIОпірністьОкисленняВолатильність
HC*■■□□■■□□■■□□■■□□
PAO *■■■■ ■■■■ ■■■■ ■□□□
Естери■■■■■■■■■■■■■■■■

ПОЛЯРНІ МОЛЕКУЛИ

Полярність ефірних молекул (естерів) коливається від середньої до дуже сильної. Це означає, що вони володіють електростатичним зарядом через присутність протилежних зарядів. Полярність оливи приносить певні цікаві властивості:

• МАСЛЯНИСТІСТЬ

Полярність викликає притягання молекул естеру до позитивно заряджених металевих поверхонь. Внаслідок цього молекули виходять на поверхню металу, створюючи стійку плівку і прилипають до неї як магніт.

Це призводить до сильної і стійкої плівки, що забезпечує чудове змащення, знижує споживання енергії (палива) та збільшує тривалість якісної роботи двигуна.

ПОЛЯРНІСТЬ

Полярність молекул естерів  притягує їх один до одного. Через це міжмолекулярне притягання потрібно значно більшої енергії (температури) для естерів щоб досягти газоподібного стану. Як наслідок, масло зберігатиме в’язкість і якість довше. Крім того, буде зменшена кількість втрати оливи через випаровування.

Естер Оливи | Xenum Ukraine
Естер Оливи | Xenum Ukraine

 • РОЗЧИННІ ВЛАСТИВОСТІ

Полярність естерів також робить їх хорошими розчинниками. Це дозволяє естерам розчиняти та розсіювати домішки, такі як залишки згоряння оливи, побічні продукти, які можуть залишатись в якості відкладень шлаку та осадів. Ці властивості призводять до більш чистої експлуатації, а отже чистого двигуна та коробки передач.

Естери, та сполуки на їх основі використовуються у наступних продуктах Xenum:

Якщо потрібна консультація або ж порада щодо Вашого Автомобіля – звертайтесь до спеціалістів Xenum Україна.

Залишити відповідь

Закрити
×

Кошик