Технології

Оливи із наночастинками. Частина 4. Керамічні додатки (hBN)

У нашій останній статті ми порівняли MoS2 (Молібден) , Тефлон та Графіт в плані змащувальних властивостей.

Настав час поговорити про беззаперечного лідера цього питання: кераміку (або ж нітрид бору). Його ще називають “білим графітом”.

Керамічний порошок з гексагональними молекулами нітриду бору є найкращим компонентом для присадок. Давайте дізнаємось, чому саме він.

Продуктивність

Коли ми говоримо про частинки в оливах, ми маємо на увазі матеріали, що здатні зменшити тертя між двома поверхнями. Основна перевага таких присадок полягає в тому, що вони значно сповільнюють процес зношення елементів двигуна при цьому поліпшуючи властивості оливи.

Проаналізувавши інші 3 додатки (PTFE – Тефлон, MoS2 – Молібден та Графіт), ми вже говорили про їх відмінності та використання, а також переваги кожної з них.

Саме тому, тепер ми хотіли б, для початку, показати Вам числа та дослідження.

Коли ми спускаємося в таблиці, ми бачимо, як кожен матеріал загалом показує кращі результати за попередній.

А коли ми доходимо до нітриду бору, ми помічаємо, що цей мастильний матеріал перевершує в усіх аспектах. Кераміка легко витримує зношування (D-4172) і екстремальний тиск (D-3233). Більш того, він як і PTFE та MoS2 чудово себе показує при екстремальних температурах (D-2670) та тестах на кінетичне тертя (Falex).

Ви також можете бачити, що переможець – Cerflon®, згаданий у статті про  PTFE (Тефлон), має загальну перевагу.

Однак, як завжди, ми повинні зважити на всі моменти. Як ми зазначали раніше, проблема з Cerflon® та PTFE – це їх робочий діапазон температур. Cerflon® перестає бути ефективним при температурах близьких до 300 ºC, тоді як кераміка може витримувати більше 1000 º C.

Додатки із керамікою від Xenum

Як і у випадку з графітом, потенціал цієї додатки лише підштовхнув до подальших досліджень. Так появилась лінійка продуктів VRX.

Якщо ви плануєте замінити масло Вашого автомобіль, наша рекомендація – спробувати представника VRX.  На даний момент ми пропонуємо 5W30, 5W40 і ексклюзивний 7.5W40.

З іншого боку, якщо Ви нещодавно змінили своє масло, ми рекомендуємо нашу найкращу присадку VRX 500. Ця добавка містить найвищу концентрацію частинок кераміки (hBN ) і доступна у більшій кількості, ніж його найкраща заміна, CE 300.

Варто також згадати, що наш діапазон VRX офіційно знижує тертя на 41%, що перевірене престижною організацією TÜV (протокол випробувань № PB 8141.198.08).

Залишайтесь на зв’язку!

Залишайте свої контакти щоб отримувати нашу розсилку із обговоренням наших продуктів та сучасних технологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *