Раллі

Гран-прі Марракеш ’19

Гран-прі Марракеш '19 1 | Сила технологій для Вашого Авто

У Квітні команда Xenum Україна приймала участь у Гран-прі Марракеш, і ми поїхали підтримати команду.

Для Xenum весняна пора завжди насичена. Наші команди приймають участь у більшості світових гран-прі та авто перегонах. Для нас це в першу чергу натхнення до створення найкращих продуктів, а також пристрасть всього життя.

Гран-прі Марракеш – Трейлер | Xenum Ukraine

Саме тому 6 і 7 квітня ми поїхали на Гран-прі Марракеш, що проходило на міжнародній трасі Moulay El Hassan у Марокко. Наш Автомобіль приймав там участь і тому це була ще й чудова можливість показати роботу продукції Xenum у дії.

Наші водії досягли великих результатів. Марокканський водій Imail Sbaai зайняв друге місце в категорії M2 220cv зі своїм золотими Renault Clio, а водій Anas Ben Haro зі своїм червоним Citroën Saxo закінчив третє місце в категорії M1 160cv.

Ці пілоти тестували продукти Xenum Octane Booster та In & Out Petrol, серед інших. Внаслідок їхньої результативності, більшість водіїв змагання залишились зацікавленими продукцією Xenum і ми отримали багато бажаючих спробувати наші продукти для перегонів та навчання, навіть як заміну суміші нормального палива та AF Gaz (102 octane – паливо головним чином використане для літаків) яке зазвичай використовується у таких автомобілях.

Xenum це завжди найкращі технології для водіїв всього світу. Розкрийте потенціал свого авто разом із Xenum!

Якщо потрібна консультація або ж порада щодо Вашого Автомобіля – звертайтесь до спеціалістів Xenum Україна.

Гран-прі Марракеш '19 40 | Сила технологій для Вашого Авто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *