ОПЛАТА

1. Оплата на розрахунковий рахунок:

Отримувач: ПП ДАН АВТО
Банк: ПРИВАТБАНК
Код отримувача: 35749278
Рахунок отримувача: UA333052990000026003001003749
Призначення платежу: оплата за товар

2. Оплата може бути здійснена оплатою по доставці через зручну для вас транспортну організацію ( можна перерахувати транспортні організаціі і ссилки на них)

3. В разі необхідності ви також можете оплатити онлайн зручним для вас способом. Доступні оплати банківською картою, через приват24 тощо.

Ми працюємо для Вас!

Доставка

Для задоволення нашого покупця, ми стараємось зробити умови доставки найбільш гнучкими і зручними для Вас.

1.Яворівський район – ви можете придбати товар в точках продажу в м.Новояворівську вул. І.Франка 4 маг.Авто Плюс та м.Яворові, Торговий центр “MAXUS”, вул. Левада, 7, 1-ий поверх

2. По Україні – Доставка здійснюється в усі регіони України службою доставки Нова Пошта

Ми приймаємо замовлення щодня з 9:00 . Відправка робиться цього ж дня до 16:00 . Замовлення прийняті після 16:00 відправляються наступного дня. Номер декларації буде висланий вам одразу після відправки вантажу зручним для клієнта способом.

Дізнатися статус замовлення можна тут.

Ми, зі свого боку, зробимо все для максимально оперативного та зручного виконання замовлення!

СТРАХУВАННЯ:

За замовчуванням, вантажі, що відправляються транспортними компаніями, не страхуються. При оформленні замовлення клієнт повинен самостійно оцінити необхідність страхування відправленого йому вантажу. Ми не несемо відповідальності за пошкодження незастрахованого вантажу в ході перевезення транспортною компанією, всі претензії по пошкодженню вантажу клієнт має право виставити перевізнику.

МИ РОБИМО ВСЕ МОЖЛИВЕ, ЩОБ ВИ ОТРИМАЛИ СВОЇ ЗАМОВЛЕННЯ В НАЙКОРОТШИЙ СТРОК!