Online store "In the garage"

Інтернет-магазин В гараже сьогодні є один із провідних магазинів автомобільних товарів в Україні.

Інтернет-магазин «В гараже» розпочав свою діяльність у лютому 2013 року. Спочатку в нашому інтернет-магазині був невеликий асортимент продукції не більше 100 одиниць, але ми активно працюємо над асортиментом товарів та на кінець 2016 року в асортименті було вже понад 5 000 товарів для автомобілів та більш ніж 30 категорій. Найпопулярніші категорії серед наших покупців: моторні олії для легкових автомобілів, автошампуні, поліролі для кузова, засоби для видалення подряпин, додатки, автокомпресори та насоси, зарядні та пускозарядні пристрої, відеореєстратори, автомагнітоли, ароматизатори. Завдяки великому асортименту, хорошим цінам, оперативній доставці по всій Україні інтернет-магазин У Гаражі став одним із лідерів із продажу автомобільних товарів.

Наші цілі

Ціни: Ми впевнено можемо заявити, що наша цінова політика одна з найнижчих в інтернеті. Наша мета – максимально низька ціна за максимальної якості продукції. Щоб ціна на весь асортимент і далі залишалася не високою, ми докладаємо багато зусиль, продумуючи все: від логістики до торгових приміщень.

Доставка: На відміну від інших інтернет магазинів, інтернет-магазин «В гараже» більшу частину товару зберігає на складі. Наявність товару на складі гарантує максимально швидку доставку. Наша мета, щоб куплений Вами товар потрапив до Вас якнайшвидше і за мінімальною вартістю. В інтернет-магазині У Гаражі доставка здійснюється у день замовлення без передоплати. Ми працюємо з усіма провідними вантажоперевізниками в Україні: Нова пошта, Інтайм. Одесою ми доставляємо товар нашими кваліфікованими кур’єрами, які не тільки доставлять, а й докладно розкажуть про куплений Вами товар.

Асортимент товару: В інтернет-магазині В гараже понад 5 000 товарів для автомобілів та наша мета – надати покупцеві найбільший асортимент товарів для автомобіля. В інтернет-магазині «В Гаражі» лише оригінальна продукція, жодних підробок! Переглянути наші сертифікати можна у розділі Наші сертифікати. Ми надаємо гарантію на наші товари, а також надаємо гарантію від постачальників. Ми цінуємо нашу репутацію і тому свідомо не продаємо сумнівного чи нелегального товару.

Сервіс: В інтернет-магазині «У Гаражі» постійно проводиться робота з покращення сервісу: вводяться нові можливості, покращується інтернет-магазин, навчається персонал для грамотної та головне чесної консультації. Наші менеджери не будуть продавати Вам залежалий товар або товар, який Вам не підходить. Ваша покупка буде доставлена до Вас додому або в офіс, швидко та точно вчасно. Ми прагнемо максимально полегшити Вам обслуговування автомобіля, а також економити Ваш час та гроші.

Ми ніколи не стоїмо на місці! Ми шукаємо нових партнерів та постачальників оригінальної продукції. Ми постійно ведемо роботу над інтернет-магазином, покращуємо наш сервіс. Наша мета – зручні, швидкі інтернет покупки та задоволені клієнти! Інтернет-магазин «В Гаражі» на шляху до того, щоб стати найкращим інтернет-магазином автотоварів в Одесі та в Україні.

Наші цінності

——-

Buy professional products for maintenance and service stations from XENUM you can buy online in bulk and retail on the website xenum.ua from an official representative XENUM in Ukraine - companies DanAuto and our partners throughout the country (Vinnitsa, Lutsk, Dnipro, Donetsk, Zhytomyr, Uzhhorod, Zaporizhzhia , Ivano-Frankivsk, Kyiv, Kirovohrad, Luhansk, Lviv, Mykolaiv, Odesa, Poltava, Rivne, Sumy, Ternopil, Kharkiv, Kherson, Khmelnytskyi, Cherkasy, Chernihiv, Chernivtsi )

Find a distributor in the region

Become a partner

==

OILS, ADDITIVES AND TOOLS FOR THE XENUM HUNDRED – TECHNOLOGIES FOR CARS

Интернет-магазин “В гараже”
вулиця Архітекторська, 76
Одесса, 65000
Ukraine