Отображение единственного товара

Моторна олива зі специфікацією 10w60

Рішуче можна сказати що моторна олива 10w-60 – буває як синтетична, так і напівсинтетична. Синтетична олива 10w-60, як правило, знаходить застосування в авто двигунах із завищеними характеристиками, це турбінні, форсовані двигуни при підвищеній діючій температурі (+ 140 ° С). Як правило, це спортивні машини, де потрібна високоякісна синтетика зі спеціалізованими добавками.

Технічні характеристики моторних олив 10w-60

У маркуванні моторних масел 10w-60 присутні цифри і букви якими роз’яснюються технічні характеристики і сфера застосування, а так само допускають режими експлуатації відповідно класифікації по SAE.

Цифри попереду літери «W», 10 – показник кріогенної в’язкості, який не змінюється аж до -25 ° С.

Цифри слідом за «W» пояснюють, що показник буде незмінний при + 90 ° С; + 100 ° С. Сама по собі буква «W» демонструє що це масло є все сезонним.

З цього випливає що при температурному інтервалі такі оливи мають в’язкість 10w60, від -25 ° С до граничної температури мотора, а в літній період до + 50 ° С, показники залишаються без змін. При цьому гарантується легкий запуск навіть в зимовий період. Зберігається висока якість, олива моментально протікає в усі елементи без винятку і впевнено оберігає авто двигун протягом цілого року.

Різновиди і розшифрування олив 10w-60

За SAE 10w60 розшифровка проводиться таким чином:

10 – це критично низький температурний показник в’язкості. Вказує на можливість вільного пуску двигуна при температурі від -25 ° до -30 ° С;

W – Всесезонні оливи;

60 – пірогенний показник в’язкості. Олива досить густа при високих температурних даних.