Відображаються усі з 9 результатів

Оливи з допуском GM DEXOS 2™

Виробником допуску GM Dexos 2 є компанія General Motors. Оливи з таким стандартам виробляються в 11 країнах світу, а саме – Бельгія, Німеччина, Фінляндія, Франція, Нідерланди, Італія, США, Південна Корея, Росія, Швейцарія, Литва. Виробництвом масел, що задовольняють стандарт GM Dexos 2 займається більше 30 виробників моторних та інших масел.

Допуски масел от General Motors

Специфікація GM Dexos 2 призначена для заміни специфікацій GM-LL-A-025 (бензин) і GM-LL-B-025 (дизель) для європейського ринку. Оливи, що відповідають вимогам GM Dexos 2, необхідні для автомобілів, що випускаються з 2011, але вони також сумісні зі старими моделями. Ця специфікація створена на основі ACEA C3, але також містить елементи з тестів на осадок відкладень ILSAC GF-4 і тесту на створення низькотемпературного осаду.

Специфікація dexos2 ™ була введена для дизельних транспортних засобів легкого режиму 2010 модельного року і замінила собою попередні специфікації GM-LL-B-025 і GM-LL-А-025. Dexos2 ™ також може використовуватися для сервісної заправки іскрових бензинових двигунів в європейських автомобілів.