Відображаються усі з 6 результатів

Оливи з допуском BMW Longlife-04

Виробником допуску BMW Longlife-04 є компанія BMW. Масла з таким стандартом виробляються в 13 країнах світу, а саме – Південна Корея, Нідерланди, Японія, Бельгія, Канада, Німеччина, Фінляндія, Франція, США, Італія, Литва, Росія, Швейцарія. Виробництвом олив, що задовольняють стандарт BMW Longlife-04 займається більше 51 виробників моторних та інших олив.

Допуски масел от BMW

Спеціальний допуск BMW для повністю синтетичних олив з тривалим терміном служби. В’язкість: SAE 0W-30, 0W-40, 5W-30 і 5W-40. Рекомендовано для BMW, обладнаного сажовим фільтром (DPF). Може також використовуватися там, де рекомендується допуск олив BMW Longlife-98 або BMW Longlife-01.

Допуск BMW Longlife-04 був представлений в 2005 році. Мінімальні вимоги олив відповідають API SN, ACEA C3 (Low-SAPS). Моторна олива з цим допуском може мати в’язкість SAE 0W-30, 5W-30, 0W-40, 5W-40. Допуск розроблений для дизельних двигунів обладнаних фільтром сажі (DPF – diesel particulate filters). Застосування олив Longlife-04 можливо і в бензинових двигунах (тільки в країнах ЄС плюс Швейцарія, Норвегія і Ліхтенштейн). З огляду на взаємозамінність олив Longlife-04 і Longlife-01 для бензинових двигунів в Європі, ми рекомендуємо застосування Longlife-04 через більший вмісту ZDDP (стандартної додатки для дизельних моторних олив) і менший вміст SAPS при обов’язковій умові заправки авто якісним паливом.