Показано один результат

Синтетична моторна олива із допуском C4 XENUM PRO-C4 5W30

500 грн2 100 грн
1 л
5 л
Об'єм

,

Бренд

Тип товару

Властивості

, , , , , ,

Вид техніки

Тип основи масла

Клас в'язкості SAE

Тип двигуна

Допуск ACEA ACEA (Європейська асоціація виробників автомобілів) має систему оцінки масел, яку ви знайдете на упаковці майже кожної оливи на ринку. Технічні характеристики моторної оливи ACEA створені для забезпечення того, щоб олива могла забезпечити необхідну продуктивність для задоволення вимог сучасних двигунів. Специфікації охоплюють низку властивостей, таких як в’язкість, стійкість до зсуву (здатність зберігати в’язкість і змащувальні властивості, коли два шари рідини рухаються відносно один одного з різними швидкостями) і захист від зношування.

,

Допуски виробників (ОЕМ) Допуски автовиробників вказують на те що масло отримало підтвердження відповідності під двигуни певних автовиробників.

, , ,

Країна виробництва

Гарантія

Оливи з допуском (специфікацією) ACEA C4

Рекомендуються для автомобілів, обладнаних сажовим фільтром DPF і трикомпонентними каталітичними нейтралізаторами.

Застосовуються в високопродуктивних бензинових двигунах і легкових дизелях, які потребують олив з низькою сульфатної зольністю, низьким вмістом сірки і фосфору, що мають мінімальну в’язкість при високих температурах і високих швидкостях зсуву 3.5mPa.s.

Ці оливи продовжують термін експлуатації сажових фільтрів і каталітичних нейтралізаторів. При застосуванні керуйтеся інструкцією по експлуатації автомобіля.