Показано один результат

Моторні оливи із специфікацією SAE 0W30

З кожним роком зростає число прихильників всесезонних моторних олив. І пояснюється це просто – універсальна олива позбавляє автолюбителям від зайвого головного болю, цілий рік заливати під капот оливу з однього і того ж маркування.

Розшифрування олив із специфікацією 0w30 дозволяє визначити діапазон робочих температур і в’язкість при техобслуговуванні транспортного засобу.

Розпізнати всесезонну продукцію дозволяє Міжнародний стандарт SAE:

  • якщо маркування включає цифру і англійську букву w – 0w, 5w, 10w, 15w – це зимове масло. І використовувати його можна при температурі нижче нуля градусів за Цельсієм. При плюсовій погоді така рідина втратить свої властивості і почне стікати з деталей, що в свою чергу, призведе до нестачі оливи.
  • якщо в маркуванні двозначне число (10, 20, 30) без літерного позначення, то це всезезонна олива. При високих температурах вона буде надійно захищати механізми системи від зносу, забезпечуючи їм потрібний ступінь охолодження. Але в зимовий сезон олива почне густіти і застигати, покращуючи роботу.
  • якщо в маркуванні присутній два вищеописані типи рідин, значить, використання продукції допускається протягом всього року.

Моторна олива 0w30 зберігає свої властивості при будь-якій температурі: його температурний діапазон становить від -40 до +35 градусів Цельсія