Новини

Xenum отримала сертифікацію EELQMS

З метою поліпшення наших внутрішніх процесів і досягнення найвищих стандартів, Xenum отримала сертифікацію EELQMS для своїх масел категорії ACEA.

Європейська система управління якістю мастильних матеріалів (EELQMS) була розроблена спільно із ACEA (Європейська асоціація виробників автомобілів), ATC (Технічний комітет виробників нафтової присадок в Європі) та ATIEL (Технічна асоціація європейської промисловості мастил).

Сертифікація EELQMS

Цей допуск якості для автомобільних мастильних матеріалів, призначений для визначення мінімальних вимог експлуатації провідними Європейськими виробниками автомобілів.

EELQMS є добровільною системою якості, але це ЄДИНА система, яку можна використати як підтвердження допуску ACEA.

Ця система охоплює різні європейські, північноамериканські та глобальні стандарти якості, методи і процедури тестування. А також допуск уособлює практики промисловості та вимоги європейських нафтових допусків ACEA. Повний опис можна знайти на офіційному сайті.

Товари які мають цю сертифікацію, можна відрізнити по логотипу. У Xenum він буде розміщений на всіх етикетках із характеристиками допуску ACEA, поряд з EAC та CE.

Допуски Продукції | Xenum Україна

Ми раді отримати цю сертифікацію, який приєднується до ISO 9001 та ISO 14001, що оновили рік тому.

Для тих, хто не знає цих сертифікатів, сертифікати ISO є печаткою схвалення того, що компанія виконує конкретні міжнародно визнані системи управління.

Якщо детальніше, саме ISO 9001 зосереджується на тому, щоб забезпечити нашим клієнтам постійний рівень якості, а ISO 14001 – допуск щодо навколишнього середовища.

Із цими сертифікаціями та допусками якості, ми прагнемо не тільки дотримуватися наших найвищих стандартів, але й бути визнаним виробником в усьому світі.

Якщо потрібна консультація або ж порада щодо Вашого Автомобіля – звертайтесь до спеціалістів Xenum Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *