Показано один результат

Моторна олива для двигунів з великим пробігом XENUM Runner 10W40

2 323 
SKU: 1266005
Об'єм

5 л

Бренд

XENUM

Тип товару

Моторні оливи

Властивості

Антикорозійність , Антиокислення , Герметик , Для бензинових двигунів , Для дизельних двигунів , Економія палива , Захист від зносу двигуна , Менше споживання оливи

Вид техніки

Універсальна

Тип основи масла

Напівсинтетична

Клас в'язкості SAE

10W40

Тип двигуна

Універсальні оливи

Стандарт API Класифікація моторних олив для легкових і комерційних автомобілів класифікується Американським інститутом нафти (API). Класифікація засвідчує, що масло відповідає певним стандартам якості та продуктивності. Сертифікація API зазвичай позначена на етикетці продукту або на задній етикетці. Етикетка містить дві важливі частини інформації, щоб визначити, чи підходить моторне масло для використання у вашому автомобілі.

SJ

Допуск ACEA ACEA (Європейська асоціація виробників автомобілів) має систему оцінки масел, яку ви знайдете на упаковці майже кожної оливи на ринку. Технічні характеристики моторної оливи ACEA створені для забезпечення того, щоб олива могла забезпечити необхідну продуктивність для задоволення вимог сучасних двигунів. Специфікації охоплюють низку властивостей, таких як в’язкість, стійкість до зсуву (здатність зберігати в’язкість і змащувальні властивості, коли два шари рідини рухаються відносно один одного з різними швидкостями) і захист від зношування.

A3/B3

Країна виробництва

Бельгія

Гарантія

14 днів

Оливи з допуском (специфікацією) API SJ (моторні оливи для використання в бензинових двигунах починаючи з 1996 року випуску)

Даний клас описує оливи, які використовуються в бензинових двигунах, починаючи з 1996 року випуску. Моторні оливи цього класу призначені для використання в бензинових двигунах легкових і спортивних машин, мікроавтобусів і легких вантажівок, які обслуговуються у відповідності до вимог виробників автомобілів. SJ передбачає такі ж мінімальні стандарти, як і SH, а також додаткові вимоги до опірності нагару і роботі при низьких температурах. Моторні оливи, що задовольняють вимоги API SJ, можуть застосовуватися в тих випадках, коли виробником автомобіля рекомендується клас SH або більш ранні.