Відображаються усі з 2 результатів

Впускна система (система впускання) двигуна внутрішнього згоряння — сукупність пристроїв, що призначена для підготовляння та підведення свіжого заряду повітря або паливо-повітряної суміші до циліндрів. У двигунів із зовнішнім сумішоутворенням система впуску бере на себе функції сумішоутворення. Поняття «впускна система» з’явилось з розвитком конструкції двигунів внутрішнього згоряння, особливо з появою системи безпосереднього впорскування пального. Обладнання для живлення двигуна повітрям перестало бути просто повітропроводом, а перетворилося на окрему систему.

Система впуску містить повітрозабірник, пристрій очищення повітря (повітряний фільтр), датчик витрати повітря, дросельну заслінку, впускний колектор тощо. У двигунах із наддуванням до системи впуску належать також компресори, проміжні охолодники повітря, а також газові турбіни турбокомпресорів.

У своїй роботі система впуску взаємодіє з багатьма системами двигуна та автомобіля в цілому, в тому числі з системою впорскування, системою рециркуляції відпрацьованих газів, системою уловлювання парів бензину, вакуумним підсилювачем гальм тощо. Взаємодію перерахованих і ще низки інших систем забезпечують відповідні електронні блоки керування (англ. electronic control unit, ECU) і у першу чергу, блок керування двигуном (англ. engine control module, ECM).

 

——-

Купити професійні продукти для обслуговування та СТО від XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці )

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

==

ОЛИВИ, ДОДАТКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ