Магазин-СТО "Гермес-авто"

СТО «Гермес-Авто» – найкраще СТО у Миколаєві, адже у нас є все необхідне для якісного та швидкого тех. обслуговування Вашого автомобіля. Високопродуктивне обладнання та спеціалісти васокого класу.

Ні для кого не секрет, що зі стрімким зростанням кількості автовласників зростає і попит на якісне та недороге технічне обслуговування автомобілів. Якщо раніше більшість власників автомобіля займалися власним обслуговуванням, витрачаючи на це багато часу і сил, то в даний час це стає більш скрутним через те, що авто від закордонного виробника стало набагато доступнішим, а його обслуговування вимагає складного технологічного обладнання, яке можуть собі дозволити лише спеціалізовані станції тех. обслуговування. Але щоб Ви були впевнені в тому, що ваш «залізний кінь» прослужить Вам довгу службу – необхідно бути впевненим у СТО, якому готові довірити своє авто.

Саме тому ми хочемо представити одне з найкращих СТО у Миколаєві – СТО «Гермес-Авто». Наш висококваліфікований персонал працює тільки на сучасному та високотехнологічному обладнанні. Однією з наших переваг є використання комп’ютерної діагностики, яка в рази скорочує час на ремонт, що в свою чергу призводить до зниження його вартості. Саме завдяки комп’ютерній діагностиці – виявлення несправностей і, відповідно, їх усунення займає дуже короткий період часу, оскільки відпадає необхідність у «копанні» в деталях Вашого автомобіля навмання, замінюючи та перевіряючи передбачувані несправності. Використовуючи сучасне обладнання – наші фахівці відразу ж виявлять несправність і зроблять ремонт або заміну деталі.

Вибирайте СТО «Гермес-Авто» і Ваше авто віддячить Вам своєю стабільною та надійною роботою.

Ми знаходимося за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика Морська 23/2

——-

Купить профессиональные продукты для обслуживания и СТО от XENUM можно онлайн оптом и в розницу на сайте xenum.ua у официального представителя XENUM в Украине – компании DanAuto и наших партнеров по всей стране (Винница, Луцк, Днепр, Донецк, Житомир, Ужгород, Запорожье , Ивано-Франковск, Киев, Кировоград, Луганск, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Сумы, Тернополь, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Черновцы )

Найти дистрибьютора в регионе

Стать партнером

==

ОЛИВА, додатки И СРЕДСТВА ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГИИ ДЛЯ АВТОМОБИЛЕЙ

Магазин-СТО «Гермес-авто»
Велика Морська, 23/2
Миколаїв, 54000
Украина