Відображаються усі з 2 результатів

Додаток для очистки паливної системи дизельного двигуна XENUM X-FLUSH

471 3 537 
500 мл
5 л
Об'єм

500 мл , 5 л

Тип товару

Додатки , Очищувачі , Промивки

Призначення Продукти із певним призначенням

Дизель , Паливна система

Тип двигуна

Дизель

Властивості

 Очищення  інжекторів , Збільшення потужності , Очищення  насосів

Консистенція

Рідина

Бренд

XENUM

Країна виробництва

Бельгія

Гарантія

14 днів

Набір для чистки сажового фільтра XENUM DPF FLUSH KIT (Step 1 + Step 2) (6118000) (6118500) (6118001)

1 950 
SKU: 6118000
Вага

1.5 кг

Розміри

20 × 20 × 30 см

Тип товару

Очисники , Промивки

Тип двигуна

Дизель

Властивості

 Очищення  інжекторів , Антикорозійність , Антиокислення , Біодизель , Відновлення , Для дизельних двигунів , Для сервісу , Збільшення потужності , Зменшення токсичності і викидів , Менше споживання оливи , Очистка DPF , Очистка впускної системи , Покращення згоряння палива

Призначення Продукти із певним призначенням

Очистка DPF , Очистка сажового фільтра

Консистенція

Рідина

Бренд

XENUM

Країна виробництва

Бельгія

Гарантія

14 днів

Моторні оливи для дизельних двигунів від XENUM

Ди́зельний двигу́н / руші́й — двигун внутрішнього згоряння, у якому використовується легке нафтове пальне. Це поршневий двигун типу бензинового, але тільки повітря (а не пально-повітряна суміш) заходить у циліндр під час першого такту поршня. Поршень піднімається і стискає повітря до дуже високої температури. У цю мить насос вприскує пальне, і завдяки високій температурі повітря, воно загоряється. Поки пальне горить, поршень опускається вниз (робочий хід).

Двигун економічний, названий іменем свого винахідника, Рудольфа Дізеля.

Чотиритактний цикл роботи дизельного ДВЗ складається з процесів: 1. Впуск. 2. Стискання. 3. Згоряння(робочий хід). 4. Випуск. У теоретичних циклах приймається, що впуск пальної суміші відбувається миттєво, що відповідає точці початку стискання.

Двотактний цикл роботи дизельного ДВЗ складається з процесів: 1. При русі поршня вгору — стиснення паливоповітряної суміші у поточному циклі та засмоктування суміші для наступного циклу у порожнину під поршнем. 2. При русі поршня вниз — робочий хід, випуск та витіснення паливоповітряної суміші з-під поршня в робочу порожнину циліндра.

Цикли карбюраторних та дизельних двигунів відрізняються характером процесу підведення тепла (згоряння). Слід зазначити, що на практиці цикл реальних ДВЗ відповідає комбінованому циклу або узагальненому, в якому перша частка тепла підводиться при V=пост., а друга при Р=пост.

Також було багато випадків вибухів дизельних двигунів, що вплинуло на виробництво та попит на них.

Дизельні двигуни мають більший ресурс до капітального ремонту — 200—800 тис. км.

Характерним є звук помпи, яка під тиском впорскує пальне в циліндри.

У 2018 році у низці країн (передовсім Німеччина — Гамбург та Аахен) почали забороняти дизельним автомобілям в’їжджати до міст.

 

——-

Купити професійні продукти для обслуговування та СТО від XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці )

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

==

ОЛИВИ, додатки І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ