Показано 1–18 із 106

Багатофункціональна паливна добавка дизель / бензин XENUM ECO FUEL 250 мл (3482250)

210 грн
SKU: 3482250

Багатофункціональний органічний розчинник XENUM MULTI CLEAN 500 мл (4083500)

352 грн
SKU: 4083500
Вага 0.5 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Об'єм

Тип товару

Властивості

, , ,

Призначення Продукти із певним призначенням

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Відновлюючий спрей для привідних ремнів XENUM BELT CONDITIONER 400 мл (4106400)

555 грн
SKU: 4106400
Вага 0.5 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Об'єм

Тип товару

,

Властивості

, ,

Призначення Продукти із певним призначенням

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Гібридна синтетична моторна олива XENUM SEMIX 5W40

400 грн1 800 грн
1 л
5 л
Вага Невідомо
Об'єм

,

Бренд

Тип товару

Вид техніки

Тип основи масла

,

Властивості

, , ,

Клас в'язкості SAE

Тип двигуна

Стандарт API Класифікація моторних олив для легкових і комерційних автомобілів класифікується Американським інститутом нафти (API). Класифікація засвідчує, що масло відповідає певним стандартам якості та продуктивності. Сертифікація API зазвичай позначена на етикетці продукту або на задній етикетці. Етикетка містить дві важливі частини інформації, щоб визначити, чи підходить моторне масло для використання у вашому автомобілі.

,

Допуск ACEA ACEA (Європейська асоціація виробників автомобілів) має систему оцінки масел, яку ви знайдете на упаковці майже кожної оливи на ринку. Технічні характеристики моторної оливи ACEA створені для забезпечення того, щоб олива могла забезпечити необхідну продуктивність для задоволення вимог сучасних двигунів. Специфікації охоплюють низку властивостей, таких як в’язкість, стійкість до зсуву (здатність зберігати в’язкість і змащувальні властивості, коли два шари рідини рухаються відносно один одного з різними швидкостями) і захист від зношування.

Допуски виробників (ОЕМ) Допуски автовиробників вказують на те що масло отримало підтвердження відповідності під двигуни певних автовиробників.

, , , , , , , , , ,

Країна виробництва

Гарантія

Моторні і трансмісійні оливи та додатки з Бельгії

На українському ринку моторних мастильних матеріалів представлені багато іменитих брендів. До їх числа належать преміальні продукти, вироблені бельгійською компанією XENUM NV. Це підприємство не багатогалузеве на відміну від більшості інших світових виробників і фокусується на виробництві високоефективних нішевих продуктів для професіоналів.

Ось уже більше 20 років корпорація випускає моторні, трансмісійні, гідравлічні змащувальні оливи, оливи для АКПП, гальмівні рідини, антифризи і додатки до моторних мастил. Вся увага відведена продукції, призначеної для автомобільної промисловості.

Виробнича політика у керівництва компанії не передбачає розміщення продуктивних потужностей за кордоном. Їхня продукція випускається тільки на одному заводі, розташованому на території Бельгії.

Моторні оливи, що випускаються компанією, на сьогодні отримали офіційні допуски від провідних світових автовиробників – таких, як Mercedes Benz, Volkswagen, Audi, Volvo, MAN, Scania. Є офіційні схвалення також від BMW, Porsche і General Motors. На виробничих потужностях корпорації розміщують свої замовлення і інші відомі бренди, такі як Shell, Castrol, Texaco та інші.

На українському ринку автомобільних матеріалів XENUM NV не так широко відома, оскільки присутня досить недавно. Проте її продукція вже завоювала шанувальників серед автомобілістів. Корпорація випускає за рік понад 155 тисяч тонн змащувальних матеріалів різного призначення. Дві третини всієї продукції йде на експорт в більше 50 країн нашої планети. Країни СНД також належать до їх числа.