Показано один результат

Професійна моторна олива для двох-тактних двигунів XENUM XR2 1 л (1440001)

450 500 
1 л
20 л
Вага

1 кг

Розміри

10 × 10 × 15 см

Об'єм

1 л , 20 л

Бренд

XENUM

Тип товару

Моторні оливи

Властивості

 Очищення  інжекторів , Антикорозійність , Антиокислення , Високотемпературне змащення , Для автоспорту , Захисна плівка , Захист від зносу двигуна , Збільшення потужності , Стабільний індекс в'язкості

Вид техніки

Універсальна

Тип основи масла

Синтетична

Тип двигуна

Універсальні оливи

Стандарт API Класифікація моторних олив для легкових і комерційних автомобілів класифікується Американським інститутом нафти (API). Класифікація засвідчує, що масло відповідає певним стандартам якості та продуктивності. Сертифікація API зазвичай позначена на етикетці продукту або на задній етикетці. Етикетка містить дві важливі частини інформації, щоб визначити, чи підходить моторне масло для використання у вашому автомобілі.

TC

Допуски виробників (ОЕМ) Допуски автовиробників вказують на те що масло отримало підтвердження відповідності під двигуни певних автовиробників.

Hexagon , Husqvarna , ISO-L-EGD , JASO FD , KS , Piaggio , Rotax Max-type , Yamaha

Інші специфікації

JASO FD

Країна виробництва

Бельгія

Гарантія

14 днів

Оливи з допуском (специфікацією) API TC (для мотоциклів, снігоходів)

Рекомендовано для різних двотактних двигунів від 200 до 500 кубічних сантиметрів. Категорія включає тести на перевірку від пригорання поршневих кілець, передчасного запалювання і задирів на циліндрах. Цей стандарт непридатний для човнів з підвісним човновим мотором.