ce300

CE 300

546 грн.

Добавка нового покоління. Цей продукт набагато перевершує всі існуючі продукти. Мікрокерамічні частки – це дуже потужні тверді змазки, які зменшують коефіцієнт тертя і протидіють високим температурам.

Опис товару

Синтетична добавка в мастило з мікрокерамікою

CE 300  – це добавка нового покоління. Цей продукт набагато перевершує всі існуючі продукти. Мікрокерамічні частки – це дуже потужні тверді змазки, які зменшують коефіцієнт тертя і протидіють високим температурам.
CE 300 демонструє блискучі переваги: за рахунок згладжування поверхні тертя зменшується коефіцієнт тертя, знижується температура в зоні тертя і зростає потужність до 5%. Збільшується крутний момент на нижніх передачах. Зменшується шум двигуна. CE 300 сприяє збільшенню ресурсу двигуна, більш чистого вихлопу, зниженню споживання палива і мастила на чад.

Області застосування: для автомобілів, мотоциклів, катерів, індустріальних двигунів внутрішнього згорання. CE 300 рекомендований не тільки для всіх сучасних двигунів (бензинових і дизелів) з прямим вприскуванням, турбінами, каталізаторами і common rail, але і для більш старих автомобілів. Змішується з усіма типами моторних мастил.

Інструкція по застосуванню: у режимі екстремальної експлуатації бажано її застосовувати при кожній заміні мастила. Однієї упаковки достатньо для обробки від 2,5 до 5 літрів мастила. Для автомобілів з великою кількістю моторного мастила додавати 7-10% добавки.
Мікрочастинки кераміки безпечні для фільтрів FAP і Low SAPS

Додаткова інформація

Об'єм

300 мл

Завантаження

skachat_pdf

Завантажити TDS

Відгуки

Немає жодного відгуку

Be the first to review “CE 300”