Відображаються усі з 6 результатів

Багатофункціональна паливна добавка дизель / бензин XENUM ECO FUEL 250 мл (3482250)

210 грн
SKU: 3482250

Багатофункціональний органічний розчинник XENUM MULTI CLEAN 500 мл (4083500)

352 грн
SKU: 4083500
Вага 0.5 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Об'єм

Тип товару

Властивості

, , ,

Призначення Продукти із певним призначенням

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Знежирувач механічних деталей XENUM D-GREASE CLEANER 500 мл (4021500)

264 грн
SKU: 4021500
Вага 0.5 кг
Розміри 10 × 10 × 20 см
Об'єм

Тип товару

Властивості

, , , ,

Призначення Продукти із певним призначенням

Консистенція

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Очисники для авто – автохімія для щоденного догляду

Першочерговим питанням утримання транспортного засобу є ретельний догляд. Впоратися з цим завданням допоможуть спеціальні пристрої, створені для якісного чищення авто. Очисники містять у своєму складі хімічні речовини, що забезпечують швидке та безпечне очищення деталей двигуна та різних поверхонь автомобіля.

Очисник для авто не може бути універсальним, адже він застосовується з урахуванням типу поверхні, природи забруднення та інших факторів. Так, існують очищувачі для:

  • стекол;
  • салону авто;
  • двигуна та інших вузлів;
  • кузова авто тощо.

Сучасний ринок пропонує широкий асортимент очисників з різними особливостями та складом. Щаденні засоби підійдуть для регулярного миття двигуна та інших деталей, а активніші – для видалення сильних забруднень. Про особливості експлуатації того чи іншого засобу зазначено в інструкції із застосування від виробника.

За формою випуску очищувачі для авто бувають у вигляді аерозолів, спреїв, рідин та піни. Всі вони мають абсолютну безпеку по відношенню до металу, пластику, гуми, пофарбованих та інших поверхонь, тому що містять спеціальну формулу у своєму складі.

Очищувачі у вигляді аерозолів – це засоби у балончиках під тиском, а спреї – розпилювачі з ручним накачуванням. Це зручні у застосуванні засоби, які мають середню та високу ефективність. Піна міститься в балонах з піноутворювачем і вважається найактивнішим очисником, оскільки її можна дозовано наносити на поверхні, уникаючи непотрібних ділянок. Рідкі очищувачі для авто використовуються для професійного миття.

 

——-

Купити професійні продукти для обслуговування та СТО від XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці )

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

==

ОЛИВИ, ДОДАТКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ