Відображаються усі з 2 результатів

Установка системи подачі у LPG та CNG двигунах XENUM VAP SAVER (8880002)

2 900 грн
SKU: 8880002
Вага 5 кг
Розміри 20 × 40 × 50 см
Тип товару

, ,

Призначення Продукти із певним призначенням

, ,

Бренд

Країна виробництва

Гарантія

Зріджений нафтовий газ (ЗНГ), також Скраплений нафтовий газ (рос. сжиженный нефтяной газ; англ. LPG (liquefied petroleum gas); нім. verflüssigtes Erdölbegleitgas) — очищений і підготовлений нафтовий газ, переведений під впливом високого тиску в рідинний стан (переважно пропан і бутан) для полегшення зберігання та перевезення. Також часто називають скрапленим вуглеводневим газом.

Складається головним чином з важких газів пропану і бутану й незначної кількості (близько 1 %) ненасичених вуглеводнів. У такій формі гази зберігаються на нафто- і газопереробних підприємствах; застосовуються в побуті для опалювання, підігріву води та приготування їжі; і на автомобільному транспорті — як паливо.

 

——-

Купити професійні продукти для обслуговування та СТО від XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці )

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

==

ОЛИВИ, ДОДАТКИ І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ