OilHouse

Більше 25 років досвіду роботи в автобізнесі, хоча OilHouse новий ресурс, в якому ретельно підібрана тільки якісна Продукція для автовласників, СТО, корпоративних автопарків, а також всіх, хто любить своїх «залізних» Друзів!
Ми дуже ретельно підібрали найкращі автомобільні оливи, мастила, додатки, обладнання, склоочисники і автомобільну хімію з Німеччини, Бельгії та Польщі.
При такому величезному виборі автомобільних олив, мастил і рідин дуже легко «загубитися», і ми це як ніхто розуміємо.
Тому OilHouse вибрав для Вас КРАЩІ товари !!!
Напевно, ВПЕРШЕ на ринку України, ми можемо дати Гарантію на автомобільні оливи ASTRON (Німеччина) !!!
Кращими автомобільними присадками від XENUM (Бельгія), ми допоможемо вирішити безліч застійних проблем у Вашому автомобілі, або «тюнінгувати» серце Вашого «залізного» Друга!
Моторні та трансмісійні оливи XENUM (Бельгія) – інновації та якість, яке перевірено часом і добрими відгуками професіоналів.
Склоочисники OXIMO (Польща) – одні з кращих в Європі по співвідношенню ціна / якість.
Професійна хімія PRO-CHEM (Польща) – автохімія, хімія для автоматичних і ручних автомобільних мийок, автокосметика для зовнішньої і інтер’єрної краси Вашого автомобіля. А також побутова хімія для дому – яка допоможе впоратися з будь-яким завданням чистоти.

——-

Купити професійні продукти для обслуговування та СТО від XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці )

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

==

ОЛИВИ, додатки І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

OilHouse
Червоноткацька, 42в
Київ, 02094
Україна