МАГАЗИН “САКУРА-АВТО”

Магазин “Сакура-АВТО” вже більше 10-ти років займається продажем запчастин для автомобілів японського та корейського виробництва – Lexus, Mazda, Infiniti, Honda, Acura, Nissan, Toyota, Suzuki, Mitsubishi, Subaru, Isuzu, Daihatsu, Hyundai, Kia, SsangYong, Daewoo та інших. У нас широкий вибір оригінальних та ліцензійних запчастин відомих світових виробників.

Основний принцип роботи нашої компанії – задовольняти можливі потреби власників будь-яких марок і моделей автомобілів Японського і Корейського виробництва по запасним частинам і аксесуарам.

З моменту заснування нашої компанії ми займаємося маркетингом авторинку України для того, щоб сьогодні надати Вам найбільш повний спектр послуг з постачання запчастин на українському ринку.

За час роботи ми організували надійну систему доставки автозапчастин з Японії, Європи, і ОАЕ. Сьогодні Ви можете замовити у нас будь-яку запасну частину для вашого автомобіля.

Для наших клієнтів ми надаємо наступні види послуг:

  • Точну інформацію про хід виконання замовлення на кожному етапі шляху його проходження;
  • Програмна підтримка: найсучасніший софт для підбору деталей (електронні каталоги виробників, оригінальні програми по підбору запчастин, програми по підбору аксесуарів, крос-таблиці);
  • Зручні форми взаєморозрахунків і документообіг, повна орієнтація на клієнта;
  • Надання клієнтам бонусної програми знижок;
  • Кваліфіковане і ввічливе обслуговування фахівцями і допомогу в ідентифікації необхідних деталей;
  • Вирішення нестандартних задач.

Успішній роботі магазину сприяє застосовування прогресивних комп’ютерних технологій. Ми уважно ставимося до всіх Ваших побажань. Для корпоративних клієнтів ми готові постійно підтримувати на складі необхідну їм номенклатуру виробів.

Працюючи з нами, Ви завжди можете бути впевнені в грамотному і ввічливому обслуговуванні, оперативності виконання замовлень, високій якості продукції.

Ми будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

——-

Купити професійні продукти для обслуговування та СТО від XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці )

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

==

ОЛИВИ, додатки І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

МАГАЗИН “САКУРА-АВТО”
Залізнична, 8
Львів, 79018
Україна