avtoex.com.ua

avtoex.com.ua – Магазин автозапчастин

Вітчизняний ринок автомобільних деталей може запропонувати своїм клієнтам тільки дуже обмежений асортимент якісних виробів. Часто торгують на його просторах магазини пропонують своїм клієнтам низькоякісні аналогові вироби за ціною сучасної оригінальної продукції. Інша проблема полягає в тому, що на цьому просторі майже неможливо знайти комплектуючі для автомобілів, які не користуються істотним попитом серед вітчизняних автомобілістів.

У пошуках якісних деталей автомобілісти починають дивитися на асортимент зарубіжних продавців, але більшість не має можливості самостійно придбати деталі у цих компаній. Інші ж не хочуть чекати кілька місяців, поки до них приїде замовлена деталь і самостійно оплачувати мита. На щастя, автозапчастини з Польщі на Avtoex доступні вже зараз і продаються за лояльними цінами.

Адекватні ціни та висока якість деталей

На просторах порталу avtoex.com.ua – Магазин автозапчастин можна знайти якісні нові та запчастини для Audi, Dodge, Jeep, BMW, Mercedes, Renault, Jaguar, Lincoln та інших марок. Ці деталі доступні вже зараз на avtoex.com.ua і Вам не доведеться догоджати їх прибуття. Найбільші переваги нашого асортименту можна виділити в окремий невеликий список:

  1. Вся продукція з місцевого асортименту проходить додатковий контроль якості.
  2. У ньому представлені вироби, які можуть похвалитися солідним запасом експлуатаційного ресурсу і мінімальним рівнем зносу.
  3. Замовлена в нашій компанії доставка деталей для автомобілів Алегро відбувається оперативно і якісно. Клієнт завжди отримує замовлені ним вироби в ідеальному технічному стані

Можливості та переваги нашого порталу

Наш портал постійно розширює асортимент якісних деталей і відгукується на нові запити зацікавлених клієнтів. Вже зараз на ньому доступний пошук Запчастини по VIN-коду, який дозволяє знайти потрібний елемент для автомобіля за гранично короткий час. Всі автозапчастини з польських розборок представлені в нашому каталозі мають мінімальний рівень зносу і знаходяться у відмінному технічному стані.

——-

Купити професійні продукти для обслуговування та СТО від XENUM можна онлайн гуртом і в роздріб на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя , Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці )

Знайти дистриб’ютора у регіоні

Стати партнером

==

ОЛИВИ, додатки І ЗАСОБИ ДЛЯ СТО XENUM – ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ АВТОМОБІЛІВ

avtoex.com.ua
вулиця Електроапаратна, 3
Луцьк, 45606
Україна