Відображаються усі з 5 результатів

Моторні оливи із специфікацією SAE 10w40:

SAE” – це спільнота автомобільних інженерів (Society of Automotive Engineers), які займаються виробленням норм і класифікацій в автомобільну промисловість, в тому числі встановлюють показники в’язкості моторного масла.

Клас в’язкості sae 10w40 розшифровується так:

  • 10w – всесезонне масло (“w” від англійського “winter” – зима), що зберігають свої властивості при температурі до -25о.
  • 40 – високотемпературний поріг – + 40о.

Таким чином, наявність маркування SAE 10w40 на упаковці, вказує на верхні і нижні температурні межі роботи оливи, а саме –  від -25о до + 40о.

Показники оливи SAE 10w40

Важливо зрозуміти, що мається на увазі під збереженням працездатності мастильного матеріалу. Синтетичні і напівсинтетичні моторні оливи 10w 40, при дотриманні зазначеного температурного режиму, мають володіти такими властивостями:

  • Стійкість до перепадів температури. Вище вже було сказано, що саме маркування вказує на те, що олива зобов’язана зберігати повну працездатність в температурному діапазоні від -25о до + 40о. В тому числі, вона повинна володіти низькою температурою застигання, і не ставати плинною у спеку. Так само олива зобов’язана забезпечувати впевнений пуск двигуна в зимовий сезон.
  • Захист від зносу і корозії елементів двигуна. Це головне призначення будь-якої моторної оливи.
  • Миючі функції. Під час експлуатації двигуна, утворюється металева стружка, яка в міру накопичення буде забивати канали, що в підсумку призведе до поломки робочих елементів. Моторні оливи 10w 40 повинні вимивати з двигуна сторонні частинки.
  • Мати допуск використання від популярних автовиробників. Це дозволить заливати даний матеріал в автомобілі популярних виробників.
  • Густина моторної оливи 10w 40 – близько 865 кг / м2.