Раллі

Карпатський Кордон ’19

Приємно розповісти нашим шанувальникам про участь Xenum Україна у одній із найцікавіших подій для автомобілістів України серед позашляховиків – “Карпатський Кордон 2019”.

Загалом, «Карпатський Кордон» – це щорічна, весняна, гірська трофі–експедиція кордоном Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей.

Експедиція Карпатський Кордонскладається із декількох днів і довгого маршруту, який піддається лише найсильнішим та найвитривалішим.

Цього року погода зробила подію по особливому атмосферною і дозволила отримати максимальну порцію адреналіну.

Команда у складі відважного, активного власника Nissan Patrol K260 Руслана Єрусалимського за кермом і штурманів Пилипів Юрія та Козака Богдана показали витривалість та злагоджену роботу, боротьбу і якісне долання перешкод. Для гарної роботи і надійності двигуна було використано декілька продуктів Xenum, серед яких VRX 7.5W40.

Ділимося репортажем із експедиції і надіємось, що вам це сподобається так само як і нам.

Принагідно дякуємо Руслан Єрусалимський за пропозицію бути частиною цього великого дійства. І з нетерпінням очікуємо нових раллі та нових вражень!Якщо потрібна консультація або ж порада щодо Вашого Автомобіля – звертайтесь до спеціалістів Xenum Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *