Новини

Компанія Xenum розвивається в неймовірному темпі

Компанія Xenum розвивається!

Спеціаліст у виробництві масел і добавок Xenum Techno-Chemicals виходить на новий рівень після стратегічного придбання та переобладнання компанії Syntix Lubricants.

“Це великий крок для Xenum “, – сказав Рено Мейер, який є виконавчим директором компанії в Бельгії з січня 2016 року. “Ми перебудували внутрішню та зовнішню організацію, адаптували наші продукти до поточного та майбутнього ринку, оптимізували наш маркетинговий процес у соціальних мережах і створили нові партнерські відносини з національними та міжнародними дистриб’юторами. Продаж усіх наших продуктів постійно й безперебійно зростає ».

Нові офіси компанії

Xenum переїхав до нового штабу 1 червня 2016 року через впевнене зростання. Вся продукція в наявності готова до доставки по всьому світу із складу площею 3,700 квадратних метрів та виробничим центром у бельгійському місті Aartselaar. Компанія Xenum також збільшує розробку та виробництво своїх інноваційних та індивідуальних продуктів для конкретних потреб всіх своїх клієнтів.

Професійна команда з продажу

Мейер раніше був керуючим директором в організації продажу шин Tyrenet та генеральним директором компанії Forté Noord-West Europa. “Співпраця з генеральним директором Xenum Пітером Тосином (Peter Tossyn) ідеально збалансована. Пітер зосереджується, зокрема, на техно-хімічних знаннях та досвіді щодо майбутнього розвитку існуючих та нових продуктів. А я, натомість, зосереджуюсь на організації, продажах та управлінні відносинами. Після шести місяців співробітництва це досягло певної комбінації, що виражається у вибуховому розширенні нашої компанії в плані розвитку та продажів ».

З січня 2016 року компанія Xenum випустила вісім нових продуктів. Мейер каже “: “Пітер тепер має достатньо часу та можливостей для розробки більш інноваційних продуктів, які впливають на поточні проблеми та випробовування із двигунами внутрішнього згоряння. Усі люди, які працюють в Xenum та Syntix, є командою професіоналів – а це є безумовно причиною нашого успіху. Тепер ми також пропонуємо паливні та оливні додатки, змащувальні матеріали, оливи та обладнання. Доставка та підтримка здійснюється до 26 країн на трьох континентах “.

Інтранет-платформи, веб-магазини та веб-сайти B2B

Щоб добре продати нашу продукцію, за словами Мейер, Xenum надав своїм світовим імпортерам та дистрибьюторам всі необхідні інструменти. “А також, ми поставляємо високу якість за конкурентоспроможною ціною”, – сказав Мейер. “Візуально все повинно показувати нас і наш підхід до роботи. Ось чому ми маємо елегантну упаковку, яка привертає увагу, і ми підтримуємо нашу продукцію на всіх рівнях продажу та допомагаємо кінцевому споживачу краще розуміти її переваги і який у нього буде зиск від використання саме Xenum “.

Клієнти Xenum і Syntix нещодавно отримали доступ до оновлених платформ звязку, соціальних мереж, веб-магазинів та веб-сайтів B2B. “Ось де наші імпортери, дистриб’ютори та технічні працівники знаходять всю інформацію, яку вони “безпосередньо” мають розуміти, щоб продавати не лише продукт, але і бачення Syntix і Xenum”.

Xenum шукає нових дистриб’юторів

“У нас є ціла низка професійних продуктів та обладнання для прибирання, захисту та обслуговування транспортних засобів”, – говорить Мейер. “У Нідерландах та світі на даний момент ми вже маємо щільну мережу імпортерів та дистриб’юторів. Проте, через швидке зростання ми терміново шукаємо реселерів та компаній зацікавлених новітніми рішеннями та готовими надати своїм клієнтам найвищу якість. Вони можуть розраховувати на прибуток, оптимальну підтримку, надійні поставки та роботу в сімейній компанії, яка швидко стає відома у всіх кутках планети”.

Пишіть, якщо у Вас виникли питання.

Будемо раді познайомитись та працювати разом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *