Моторна олива з керамікою XENUM VRX 5W40

XENUM VRX 5W40 – це революційна синтетична моторна олива. Цей продукт значною мірою перевершує традиційні моторні оливи завдяки своїй унікальній формулі: особлива суміш високоефективної бази на основі синтетичних ефірів та високотехнологічних добавок із нітридом бору (керамікою). Двигун, що працює на VRX 5W40, практично не «накопичує» залишки горіння і як наслідок не перегрівається, дозволяє отримати стабільну і якісну роботу двигуна за будь-яких умов. А також, олива VRX 5W40  дозволяє підвищити еластичність двигуна, знизити витрата палива і максимально захистити двигун від зносу та старіння деталей.

1 001 

Є в наявності

Безпечна оплата

XENUM VRX 5W40 – Синтетичне моторна олива на естеровій основі,  підсилене присадками з керамікою

XENUM VRX 5W40 – моторна олива останнього покоління, кардинально відрізняється від традиційних моторних олив своєю унікальною формулою – комбінацією високоякісної естерової основи і високотехнологічних присадок із нітридом бору (керамікою).

Синтетична естерова основа цього олива має високі показники індексу в’язкості, що дозволяє використовувати його в найширшому діапазоні навантажень. Олива показує рекордні фізичні характеристики і дозволяє значно скоротити витрати оливи.

Показники високотемпературної плівки яку утворює олива значно перевершує показники будь-яких інших традиційних масел, включаючи синтетичні оливи на основі PAO. За рахунок поляризації естерової оливи, масляна плівка міцно прилипає до деталей двигуна і запобігає сухому тертю при холодному старті, екстремальних навантаженнях і негативних температурах, а керамічні додатки (нітрид бору) дозволяють вивести на максимум можливості оливи при навантаженнях.

Двигун, що працює на VRX 5W40, практично не «накопичує» залишки горіння і як наслідок не перегрівається, дозволяє отримати стабільну і якісну роботу двигуна за будь-яких умов. А також, олива VRX 5W40  дозволяє підвищити еластичність двигуна, знизити витрата палива і максимально захистити двигун від зносу та старіння деталей.

Олива VRX 5W40 пройшло надскладні випробування і отримала рекомендації  для використання у всіх типах двигунів – TUV № PB 8141.198.08.

Олива має спеціальний, ретельно підібраний малозольний пакет присадок, що разом з інноваційною базою дає можливість подвоїти інтервал заміни оливи на відміну від звичайної сервісної оливи.

Властивості оливи VRX 5W40:

 • Знижує витрати палива (від -4 до -7%);
 • Запобігає тертю і зносу поверхонь деталей двигуна (-41% згідно з даними звіту про випробування TUV № PB 8141.198.08)
 • Дозволяє значно збільшити потужності двигуна (від +4 до + 7%);
 • Забезпечує зниження витрати оливи (до -70%);
 • Зменшує шуми та вібрації двигуна;
 • Оберігає двигун у чистоті за будь-яких умов;
 • Покращує роботу двигуна під час холодного старту.

 

Використання оливи VRX 5W40:

– Ідеально підходить для сучасних, високотехнологічних автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами (в тому числі Common Rail), із прямим впорскуванням, і різними видами повітряних нагнітачів, турбонаддувом та каталітичними перетворювачами.

– Рекомендовано для Subaru WRX серії, BMW M-серії, Mitsubishi Lancer Evolution.

– Не дивлячись на свою високотехнологічну спрямованість, цей продукт підійде і для старих двигунів – до 1990 року випуску і дозволить очистити двигун, знизити використання палива та оливи, а також підвищити потужність автомобіля.

Інструкція та дозування:

Для найкращих результатів рекомендуємо використовувати  правильну кількість оливи, зазначену в інструкції з експлуатації автомобіля та двигуна. Якщо ж у Вас виникають труднощі – сконтактуйтесь із нами – ми з радістю допоможемо підібрати необхідну оливу та порадимо кількість до заміни, ідеальну для Вашого авто та типу двигуна.

 

Фізичні характеристики VRX 5W40

 Густина при 15 ° C  0,856 kg/l
 В’язкість при -25 ° C  6010 mPa.s
 В’язкість при 40 ° C  83,40 mm2/s
 В’язкість при 100 ° C  13,90 mm2/s
 Індекс в’язкості  171
 Температура спалаху COC  236 °C
 Температура замерзання  -39 °C
 Загальна базова кількість  7,4 mgKOH/g

 

 

Специфікації оливи:

 

 SAE  5W40
 ACEA  C3
 API  SN, CF

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

1 л  – REF. 1587001

 

Чим особливі синтетичні моторні оливи із керамічними присадками?

Керамічний порошок з гексагональними молекулами нітриду бору є найкращим компонентом для присадок. Давайте дізнаємось, чому саме він.

Продуктивність

Коли ми говоримо про додатки в оливах, ми маємо на увазі матеріали, що здатні зменшити тертя між двома поверхнями. Основна перевага таких присадок полягає в тому, що вони значно сповільнюють процес зношення елементів двигуна при цьому поліпшуючи властивості оливи.

Проаналізувавши інші 3 додатки (PTFE – Тефлон, MoS2 – Молібден та Графіт), ми вже говорили про їх відмінності та використання, а також переваги кожної з них.

Беззаперечний лідер цього питання –  кераміка (або ж нітрид бору). Його ще називають “білим графітом”.

Цей мастильний матеріал перевершує в усіх аспектах. Кераміка легко витримує зношування (D-4172) і екстремальний тиск (D-3233). Більш того, він як і PTFE та MoS2 чудово себе показує при екстремальних температурах (D-2670) та тестах на кінетичне тертя (Falex).

Оливи з антифрикційними добавками нітриду бору,  «керамікою» в «Ксенумі» створювали в першу чергу для спорту: навантаження на мотори там екстремальні, а кожна виграна кінська сила або секунда – на вагу золота. Зараз Xenum широко відомий у вузьких колах європейських картингістів, а “звичайна” олива серії VRX  не перший сезон працює в моторах “бойових” Poгsche 911 GТЗ бельгійської команди NGT Racing.

Для повсякденної експлуатації в звичайних “цивільних” моторах всі властивості цих масел також присутні: в своєму піддослідному дизельному BMW власник компанії Xenum Петер Тоссін змінює «керамічну» оливу через 40 тисяч кілометрів!

 

Преміальні керамічні оливи для автомобілів від XENUM (Серія VRX)

У даній категорії представлені керамічні оливи Xenum для бензинових і дизельних двигунів.

Серія Xenum VRX (раніше WRX) – синтетичні моторні оливи останнього покоління преміум якості з модифікатором тертя на основі нітриду бору (керамікою). Це кращі моторні оливи які існують зараз на ринку. Так звані керамічні оливи – “згущонка” мають неперевершені характеристики захисту двигуна, опір до чаду, а також широко застосовуються в професійному світовому автоспорті. Керамічні оливи XENUM мають характерний білий колір. Діапазон вязкостей керамічних масел по SAE буває: 5W30, 5W40, 7.5W40.

– Моторна олива з керамікою XENUM VRX 5W30 (1 л, 5 л)
– Моторна олива з керамікою XENUM VRX 5W40 (1 л, 5 л)
– Моторна олива з керамікою XENUM VRX 7.5W40 (1 л, 5 л)

Моторні оливи з керамікою це унікальна комбінація високотехнологічних присадок з нітридом бору в кращій синтетичної базі, що гарантує найкращі результати.
Керамічні оливи це рішення для професіоналів, гонщиків і вимогливих автолюбителів які хотіли б отримати максимум від свого автомобіля.
Мікрочастинки кераміки, прилипаючи до стінок двигуна, ефективно розсіюють тепло і згладжують поверхні тертя, істотно знижуючи коефіцієнт тертя і знос. Мікрокераміка безпечна для фільтрів FAP і Low SAPS, а в двигуні практично не залишається відкладень, через що він не перегрівається. В результаті чого підвищується еластичність роботи двигуна і знижуються витрати палива.

Купити преміальні професійні оливи з керамікою XENUM для бензинових двигунів можна онлайн оптом і в роздріб можна на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Об'єм

1 л

Бренд

XENUM

Тип товару

Моторні оливи

Властивості

Біодизель , Для бензинових двигунів , Для дизельних двигунів , Для екстремальних змін температур , Економія палива , Захисна плівка , Захист від зносу двигуна , Зменшення токсичності і викидів , Менше споживання оливи , При низьких температурах , Стабільний індекс в'язкості

Вид техніки

Універсальна

Тип основи масла

З естерами , Кераміка , Синтетична

Клас в'язкості SAE

5W40

Тип двигуна

Універсальні оливи

Стандарт API Класифікація моторних олив для легкових і комерційних автомобілів класифікується Американським інститутом нафти (API). Класифікація засвідчує, що масло відповідає певним стандартам якості та продуктивності. Сертифікація API зазвичай позначена на етикетці продукту або на задній етикетці. Етикетка містить дві важливі частини інформації, щоб визначити, чи підходить моторне масло для використання у вашому автомобілі.

CF , SN

Допуск ACEA ACEA (Європейська асоціація виробників автомобілів) має систему оцінки масел, яку ви знайдете на упаковці майже кожної оливи на ринку. Технічні характеристики моторної оливи ACEA створені для забезпечення того, щоб олива могла забезпечити необхідну продуктивність для задоволення вимог сучасних двигунів. Специфікації охоплюють низку властивостей, таких як в’язкість, стійкість до зсуву (здатність зберігати в’язкість і змащувальні властивості, коли два шари рідини рухаються відносно один одного з різними швидкостями) і захист від зношування.

C3

Допуски виробників (ОЕМ) Допуски автовиробників вказують на те що масло отримало підтвердження відповідності під двигуни певних автовиробників.

TBD

Країна виробництва

Бельгія

Гарантія

14 днів

Документація

 TDS
 MSDS

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Моторна олива з керамікою XENUM VRX 5W40”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Деталі та властивості

XENUM VRX 5W40 – Синтетичне моторна олива на естеровій основі,  підсилене присадками з керамікою

XENUM VRX 5W40 – моторна олива останнього покоління, кардинально відрізняється від традиційних моторних олив своєю унікальною формулою – комбінацією високоякісної естерової основи і високотехнологічних присадок із нітридом бору (керамікою).

Синтетична естерова основа цього олива має високі показники індексу в’язкості, що дозволяє використовувати його в найширшому діапазоні навантажень. Олива показує рекордні фізичні характеристики і дозволяє значно скоротити витрати оливи.

Показники високотемпературної плівки яку утворює олива значно перевершує показники будь-яких інших традиційних масел, включаючи синтетичні оливи на основі PAO. За рахунок поляризації естерової оливи, масляна плівка міцно прилипає до деталей двигуна і запобігає сухому тертю при холодному старті, екстремальних навантаженнях і негативних температурах, а керамічні додатки (нітрид бору) дозволяють вивести на максимум можливості оливи при навантаженнях.

Двигун, що працює на VRX 5W40, практично не «накопичує» залишки горіння і як наслідок не перегрівається, дозволяє отримати стабільну і якісну роботу двигуна за будь-яких умов. А також, олива VRX 5W40  дозволяє підвищити еластичність двигуна, знизити витрата палива і максимально захистити двигун від зносу та старіння деталей.

Олива VRX 5W40 пройшло надскладні випробування і отримала рекомендації  для використання у всіх типах двигунів – TUV № PB 8141.198.08.

Олива має спеціальний, ретельно підібраний малозольний пакет присадок, що разом з інноваційною базою дає можливість подвоїти інтервал заміни оливи на відміну від звичайної сервісної оливи.

Властивості оливи VRX 5W40:

 • Знижує витрати палива (від -4 до -7%);
 • Запобігає тертю і зносу поверхонь деталей двигуна (-41% згідно з даними звіту про випробування TUV № PB 8141.198.08)
 • Дозволяє значно збільшити потужності двигуна (від +4 до + 7%);
 • Забезпечує зниження витрати оливи (до -70%);
 • Зменшує шуми та вібрації двигуна;
 • Оберігає двигун у чистоті за будь-яких умов;
 • Покращує роботу двигуна під час холодного старту.

 

Використання оливи VRX 5W40:

– Ідеально підходить для сучасних, високотехнологічних автомобілів з бензиновими і дизельними двигунами (в тому числі Common Rail), із прямим впорскуванням, і різними видами повітряних нагнітачів, турбонаддувом та каталітичними перетворювачами.

– Рекомендовано для Subaru WRX серії, BMW M-серії, Mitsubishi Lancer Evolution.

– Не дивлячись на свою високотехнологічну спрямованість, цей продукт підійде і для старих двигунів – до 1990 року випуску і дозволить очистити двигун, знизити використання палива та оливи, а також підвищити потужність автомобіля.

Інструкція та дозування:

Для найкращих результатів рекомендуємо використовувати  правильну кількість оливи, зазначену в інструкції з експлуатації автомобіля та двигуна. Якщо ж у Вас виникають труднощі – сконтактуйтесь із нами – ми з радістю допоможемо підібрати необхідну оливу та порадимо кількість до заміни, ідеальну для Вашого авто та типу двигуна.

 

Фізичні характеристики VRX 5W40

 Густина при 15 ° C  0,856 kg/l
 В’язкість при -25 ° C  6010 mPa.s
 В’язкість при 40 ° C  83,40 mm2/s
 В’язкість при 100 ° C  13,90 mm2/s
 Індекс в’язкості  171
 Температура спалаху COC  236 °C
 Температура замерзання  -39 °C
 Загальна базова кількість  7,4 mgKOH/g

 

 

Специфікації оливи:

 

 SAE  5W40
 ACEA  C3
 API  SN, CF

 

 

Доступні об’єми (Упаковка):

1 л  – REF. 1587001

 

Чим особливі синтетичні моторні оливи із керамічними присадками?

Керамічний порошок з гексагональними молекулами нітриду бору є найкращим компонентом для присадок. Давайте дізнаємось, чому саме він.

Продуктивність

Коли ми говоримо про додатки в оливах, ми маємо на увазі матеріали, що здатні зменшити тертя між двома поверхнями. Основна перевага таких присадок полягає в тому, що вони значно сповільнюють процес зношення елементів двигуна при цьому поліпшуючи властивості оливи.

Проаналізувавши інші 3 додатки (PTFE – Тефлон, MoS2 – Молібден та Графіт), ми вже говорили про їх відмінності та використання, а також переваги кожної з них.

Беззаперечний лідер цього питання –  кераміка (або ж нітрид бору). Його ще називають “білим графітом”.

Цей мастильний матеріал перевершує в усіх аспектах. Кераміка легко витримує зношування (D-4172) і екстремальний тиск (D-3233). Більш того, він як і PTFE та MoS2 чудово себе показує при екстремальних температурах (D-2670) та тестах на кінетичне тертя (Falex).

Оливи з антифрикційними добавками нітриду бору,  «керамікою» в «Ксенумі» створювали в першу чергу для спорту: навантаження на мотори там екстремальні, а кожна виграна кінська сила або секунда – на вагу золота. Зараз Xenum широко відомий у вузьких колах європейських картингістів, а “звичайна” олива серії VRX  не перший сезон працює в моторах “бойових” Poгsche 911 GТЗ бельгійської команди NGT Racing.

Для повсякденної експлуатації в звичайних “цивільних” моторах всі властивості цих масел також присутні: в своєму піддослідному дизельному BMW власник компанії Xenum Петер Тоссін змінює «керамічну» оливу через 40 тисяч кілометрів!

 

Преміальні керамічні оливи для автомобілів від XENUM (Серія VRX)

У даній категорії представлені керамічні оливи Xenum для бензинових і дизельних двигунів.

Серія Xenum VRX (раніше WRX) – синтетичні моторні оливи останнього покоління преміум якості з модифікатором тертя на основі нітриду бору (керамікою). Це кращі моторні оливи які існують зараз на ринку. Так звані керамічні оливи – “згущонка” мають неперевершені характеристики захисту двигуна, опір до чаду, а також широко застосовуються в професійному світовому автоспорті. Керамічні оливи XENUM мають характерний білий колір. Діапазон вязкостей керамічних масел по SAE буває: 5W30, 5W40, 7.5W40.

– Моторна олива з керамікою XENUM VRX 5W30 (1 л, 5 л)
– Моторна олива з керамікою XENUM VRX 5W40 (1 л, 5 л)
– Моторна олива з керамікою XENUM VRX 7.5W40 (1 л, 5 л)

Моторні оливи з керамікою це унікальна комбінація високотехнологічних присадок з нітридом бору в кращій синтетичної базі, що гарантує найкращі результати.
Керамічні оливи це рішення для професіоналів, гонщиків і вимогливих автолюбителів які хотіли б отримати максимум від свого автомобіля.
Мікрочастинки кераміки, прилипаючи до стінок двигуна, ефективно розсіюють тепло і згладжують поверхні тертя, істотно знижуючи коефіцієнт тертя і знос. Мікрокераміка безпечна для фільтрів FAP і Low SAPS, а в двигуні практично не залишається відкладень, через що він не перегрівається. В результаті чого підвищується еластичність роботи двигуна і знижуються витрати палива.

Купити преміальні професійні оливи з керамікою XENUM для бензинових двигунів можна онлайн оптом і в роздріб можна на сайті xenum.ua у офіційного представника XENUM в Україні – компанії DanAuto і наших партнерів по всій країні (Вінниця, Луцьк, Дніпро, Донецьк, Житомир, Ужгород, Запоріжжя Івано-франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці …)

Додаткова інформація

Об'єм

1 л

Бренд

XENUM

Тип товару

Моторні оливи

Властивості

Біодизель , Для бензинових двигунів , Для дизельних двигунів , Для екстремальних змін температур , Економія палива , Захисна плівка , Захист від зносу двигуна , Зменшення токсичності і викидів , Менше споживання оливи , При низьких температурах , Стабільний індекс в'язкості

Вид техніки

Універсальна

Тип основи масла

З естерами , Кераміка , Синтетична

Клас в'язкості SAE

5W40

Тип двигуна

Універсальні оливи

Стандарт API Класифікація моторних олив для легкових і комерційних автомобілів класифікується Американським інститутом нафти (API). Класифікація засвідчує, що масло відповідає певним стандартам якості та продуктивності. Сертифікація API зазвичай позначена на етикетці продукту або на задній етикетці. Етикетка містить дві важливі частини інформації, щоб визначити, чи підходить моторне масло для використання у вашому автомобілі.

CF , SN

Допуск ACEA ACEA (Європейська асоціація виробників автомобілів) має систему оцінки масел, яку ви знайдете на упаковці майже кожної оливи на ринку. Технічні характеристики моторної оливи ACEA створені для забезпечення того, щоб олива могла забезпечити необхідну продуктивність для задоволення вимог сучасних двигунів. Специфікації охоплюють низку властивостей, таких як в’язкість, стійкість до зсуву (здатність зберігати в’язкість і змащувальні властивості, коли два шари рідини рухаються відносно один одного з різними швидкостями) і захист від зношування.

C3

Допуски виробників (ОЕМ) Допуски автовиробників вказують на те що масло отримало підтвердження відповідності під двигуни певних автовиробників.

TBD

Країна виробництва

Бельгія

Гарантія

14 днів

Відгуки покупців

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Моторна олива з керамікою XENUM VRX 5W40”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *