avtoex.com.ua

avtoex.com.ua – Магазин автозапчастин

Вітчизняний ринок автомобільних деталей може запропонувати своїм клієнтам тільки дуже обмежений асортимент якісних виробів. Часто торгують на його просторах магазини пропонують своїм клієнтам низькоякісні аналогові вироби за ціною сучасної оригінальної продукції. Інша проблема полягає в тому, що на цьому просторі майже неможливо знайти комплектуючі для автомобілів, які не користуються істотним попитом серед вітчизняних автомобілістів.

У пошуках якісних деталей автомобілісти починають дивитися на асортимент зарубіжних продавців, але більшість не має можливості самостійно придбати деталі у цих компаній. Інші ж не хочуть чекати кілька місяців, поки до них приїде замовлена деталь і самостійно оплачувати мита. На щастя, автозапчастини з Польщі на Avtoex доступні вже зараз і продаються за лояльними цінами.

Adequate prices and high quality details

На просторах порталу avtoex.com.ua – Магазин автозапчастин можна знайти якісні нові та запчастини для Audi, Dodge, Jeep, BMW, Mercedes, Renault, Jaguar, Lincoln та інших марок. Ці деталі доступні вже зараз на avtoex.com.ua і Вам не доведеться догоджати їх прибуття. Найбільші переваги нашого асортименту можна виділити в окремий невеликий список:

  1. Вся продукція з місцевого асортименту проходить додатковий контроль якості.
  2. У ньому представлені вироби, які можуть похвалитися солідним запасом експлуатаційного ресурсу і мінімальним рівнем зносу.
  3. Замовлена в нашій компанії доставка деталей для автомобілів Алегро відбувається оперативно і якісно. Клієнт завжди отримує замовлені ним вироби в ідеальному технічному стані

Можливості та переваги нашого порталу

Наш портал постійно розширює асортимент якісних деталей і відгукується на нові запити зацікавлених клієнтів. Вже зараз на ньому доступний пошук Запчастини по VIN-коду, який дозволяє знайти потрібний елемент для автомобіля за гранично короткий час. Всі автозапчастини з польських розборок представлені в нашому каталозі мають мінімальний рівень зносу і знаходяться у відмінному технічному стані.

——-

Buy professional products for maintenance and service stations from XENUM you can buy online in bulk and retail on the website xenum.ua from an official representative XENUM in Ukraine - companies DanAuto and our partners throughout the country (Vinnitsa, Lutsk, Dnipro, Donetsk, Zhytomyr, Uzhhorod, Zaporizhzhia , Ivano-Frankivsk, Kyiv, Kirovohrad, Luhansk, Lviv, Mykolaiv, Odesa, Poltava, Rivne, Sumy, Ternopil, Kharkiv, Kherson, Khmelnytskyi, Cherkasy, Chernihiv, Chernivtsi )

Find a distributor in the region

Become a partner

==

OILS, ADDITIVES AND TOOLS FOR THE XENUM HUNDRED – TECHNOLOGIES FOR CARS

avtoex.com.ua
вулиця Електроапаратна, 3
Луцьк, 45606
Ukraine