Обрано:

INTAKE PRO

239.25

INTAKE PRO

239.25

Очисник інжекторних систем і карбюраторівТехнологія повного згоряння гарантує очищення без відкладень. Очищає впускні канали і клапанидросельну заслінку, камеру згоряння, датчикиконтакти. 

Артикул: 4151500 Категорії: , ,

Опис

Очисник впускної системи двигуна

Очисник інжекторних систем і карбюраторів. Технологія повного згоряння гарантує очищення без відкладень.
Безпечний для кисневих датчиків і каталізаторів. Звільняє голки і клапани в карбюраторі, розчиняє жири мастила та лаки.
Безпечний для лямбда зондів і каталітичних конвекторів.

Області застосування: очищає впускні канали і клапани, дросельну заслінку, камеру згоряння, датчики, контакти. Може використовуватися для очищення EGR-клапана.

Інструкції з використання:
Вприскування палива: вимкніть двигун. Від’єднайте повітрозабір від повітряного фільтра. Розпиліть очищувач у впускний колектор. Запустіть двигун. Розпиліть очищувач у впускний колектор під час руху дросельної заслінки, щоб очистити його з обох сторін. Вимкніть двигун. Приєднайте повітрозабір до повітряного фільтру.
Карбюратор: вимкніть двигун. Вийміть повітряний фільтр і розпиліть невелику кількість очищувача в повітряну заслінку і на зовнішню частину карбюратора. Запустіть двигун і вставте пластикову трубку балончика у вентиляційний отвір камери поплавця. Розпиліть приблизно 1/3 вмісту флакону в кілька етапів. Вимкніть двигун. Розпорошіть деяку кількість продукту на зовнішню частину карбюратора..

Додаткова інформація

Об'єм

500 мл

Завантаження

skachat_pdfЗавантажити TDS

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “INTAKE PRO”“
×
×

Cart