Про компанію

Xenum – це спеціаліст в інноваційних синтетичних маслах і продуктах технічної хімії. Розроблено для Європи і адаптовано для важких умов експлуптації країн СНД.

 
Pres-2Власник Xenum – пан Тоссин до створення компанії Xenum, 21 рік пропрацював в нафтових компаніях BP, Dakkems, Marly. В останній він пропрацював більше 10 років, в тому числі на посаді керуючого директора. В 2004 році створив новий бренд Xenum. Ціллю нової компанії стало виробництво кращих в світі присадок і змащувальних матеріалів.

Pres-3
♦ Виробництво продукції Xenum розгорнуто в Голандії, на заводі De-Oliebron, одному з найстаріших і найдосвідчених підприємств цієї галузі (1891-2011).
♦ Висококваліфікований персонал, сертифікати ISO-9001:2000 і ISO-9001:2004.
♦ Незалежна аналітична лабораторія обладнана за вищим міжнародним стандартом якості

 

Новітні технології, що застосовує Xenum

♦ CERFLON

Pres-4Серфлон(запатентована технологія) – це підсилена нанокристалом Нітрид Бору молекула PTFE(тефлон). Керамічні мікрочастинки (0,25 мкм) вливаються в структуру PTFE. І цим значною мірою підвищується міцність і загальні змащувальні і протизносні якості нового продукту. Частинки серфлону, розчинені в високоякісному синтетичному маслі, що запобігає їх злипанню. За своїми властивостями Серфлон перевершує обидва вихідних продукти, як PTFE, так і Нітрид Бору.

 

Ceramic Composite

♦ Нітрид Бору

Pres-5Керамічні частинки або Нітрид Бору (BN) розчинені в естеровому маслі, найбільш високоякісному на сьогоднішній час синтетичному маслі. Частинки мають надмалий розмір (0,25 мкм), иони не злипаются і не забивають фільтри. Керамічні частинки, що використовуються в VX500 і в Керамічному маслі, зменьшують тертя і зношення поверхонь тертя. Також вони володіють унікальними високотемпературними властивостями, що дає змогу зберігати робочі характеристики мастил і змазок при екстремальних навантаженях. В результаті збільшується потужність, зменьшується розхід палива і токсичність вихлопних газів, знижується зношення, особливо при холодному старті двигуна. Ці продукти особливо ефективні при работі в екстремальних режимах, в том числі в автоспорті, а також в промисловості.

 

Carbon-Graphite

 
Pres-6Карбоново-графітна технологія – це розчин мікрочастин графіту (1мкм) в маслі. Графіт в маслі створює стійку плівку, що практично виключає прямий контакт поверхонь тертя, таким чином зменшується зношення і покращується гідродинамічна змазка. Знижується розхід палива і шкідливі викиди в атмосферу, підвищується потужність і збільшується термін роботи механізмів. Полегшується холодний запуск і покращується тепловідвід на всіх режимах.

 

MoX-G

 

♦ Це синергія (обєднання властивостей) карбон-графітової дисперсії і рідкого поляризованого розчину дисульфід молібденового комплексу.
♦ Зменшення зношення і сили тертя аналогічно до карбон-графітової технології, але розчин дисульфід молібдену підсилює опірність до навантажень.

Pres-7Pres-9Pres-8

.