m-flush

M-FLUSH

285 грн.

Чистить мастильну систему двигуна, систему змінного руху клапанів і поршневі кільця, звільняє гідравлічні штовхачі на клапанах. Запобігає забруднення нового мастила залишками старого. Деактивує кислоти картера.

Clear

Опис товару

Промивка мастильної системи двигуна

Чистить мастильну систему двигуна, систему змінного підйому клапанів і поршневі кільця, звільняє гідравлічні штовхачі на клапанах. Запобігає забрудненню нового мастила залишками старого. Дезактивує кислоти картера. Продовжує життя нового мастила, покращує роботу двигуна, зменшує споживання мастила, знижує шум двигуна.

Області застосування: для всіх бензинових і дизельних двигунів.

Інструкція по застосуванню: 350 мл промивки достатньо для обробки картера обсягом 3 – 6 л. В залежності від стану автомобіля промивку можна залити в двигун приблизно за 200 км до заміни мастила (або за 3 – 4 дні при їзді в міському режимі). Або ж додайте промивку в моторне мастило безповередньо перед його зливом. Заведіть двигун і залиште його працювати на холостому ходу близько 15 – 20 хвилин. Злийте старе мастило, поки воно ще тепле. Замініть мастильний фільтр. Залийте в двигун нове мастило.

Додаткова інформація

Об'єм

1 л, 350 мл

Завантаження

skachat_pdf

Завантажити TDS

Відгуки

Немає жодного відгуку

Be the first to review “M-FLUSH”